Архіви

Семінар на тему: «Можливості працевлаштування у сфері бухгалтерського обліку – очікування та реальність»

Центр практичної бухгалтерії Факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету продовжує знайомити студентів з цілеспрямованими та креативними лідерами нової генерації, практикуючими в сфері бухгалтерського обліку. Так, 26 вересня 2018 року Центр відвідала Гороховська Марія Русланівна. Вона, будучи ще донедавна випускницею Факультету обліку і аудиту ТНЕУ, на даний час, займає посаду директора Приватного підприємства Консалтингової компанії «Фенікс Консалт». Ця компанія спеціалізується на наданні консалтингових послуг у таких функціональних сферах, як бухгалтерський облік та оподаткування, фінансовий менеджмент, управління підприємством, рекрутинг; проводить відкриті та корпоративні бізнес-тренінги, семінари, бізнес-навчання.

Читати повністю...

Центр практичної бухгалтерії відновлює свою діяльність!

26 вересня 2018 року о 17.30 у аудиторії 2113 у рамках Центру практичної бухгалтерії факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету відбудеться семінар на тему «Можливості працевлаштування у сфері бухгалтерського обліку – очікування та реальність». На засіданні розглядатимуться можливості та перспективи працевлаштування за спеціальністю, особливості співпраці зі спеціалістами з пошуку персоналу та спеціалізованими компаніями, головні аспекти та проблемні питання, що виникають у взаємовідносинах працедавців та обліковців.

Лектор – директор Приватного підприємства Консалтингової компанії «Фенікс Консалт» Гороховська М.Р.

Розпорядок засідань 15

Запрошуються студенти та всі бажаючі!

Засідання студентського наукового гуртка кафедри аудиту, ревізії та аналізу

42044395_1077707905726455_1147828210264702976_n.jpg З ініціативи в.о. завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу, к.е.н., доцента Оксани Василівни Адамик та організаційної підтримки голови студентського наукового товариства к.е.н., викладача Марії Михайлівна Шестерняк була проведена відеоконференція (Україна-Німеччина) з Вікторією Андрушків, молодшим спеціалістом відділу аналітики управління, ризику і відповідності нормам Франкфуртського офісу мережі аудиторських фірм International KPMG. Вікторія поділилася досвідом роботи в компанії, що належить до світових лідерів аудиторських послуг Великої Четвірки, також практикою роботи в таких відомих компаніях як SAP, Deutsche Bank та інших. Студентам було надзвичайно цікаво взяти участь у такій зустрічі, адже Вікторія є випускницею ТНЕУ.

Читати повністю...

Майстер-клас з онлайн-трансляцією «Цифрова економіка: електронна комерція та проблеми бухгалтерського обліку та аудиту»

41721403_1569505883196098_4216447399679229952_o.jpg13 вересня 2018 року в тренінг-студії факультету обліку і аудиту в рамках Школи професійної майстерності д.е.н., професора, завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, сертифікованого аудитора Лучка Михайла Романовича відбувся майстер-клас на тему «Цифрова економіка: електронна комерція та проблеми бухгалтерського обліку та аудиту».

Вперше в ТНЕУ лекція транслювалася у режимі реального часу наживо (стрім) на сторінці кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ в соціальній мережі Facebook. Такий підхід відображає вплив цифрової економіки на навчальний процес і дозволив вільно переглядати лекцію не лише викладачам та студентам, присутнім у тренінг-студії, але й усім бажаючим з різних куточків України.

Лектор детально зупинився на понятті цифрової економіки, її складових та концепціях, законодавчому регулюванні. Особливу увагу проф. Лучко М.Р. звернув на специфіку укладання електронних правочинів з точки зору як продавця так і покупця, застосування електронних підписів, розрахунки між суб’єктами електронного правочину, специфіку оподаткування тощо.

Читати повністю...

Посвята першокурсників

41662454_1074050056092240_2791830120808054784_n.jpgНа факультеті обліку і аудиту впродовж трьох років вже стало доброю традицією робити посвяту у студенти подорожуючи Тернопільським ставом на катері.

І сьогодні, 12 вересня, відбулась урочиста посвята першокурсників факультету обліку і аудиту (ФОА) ТНЕУ у студенти. У посвяті взяв участь студентський актив факультету обліку і аудиту.

Перед посвятою, першокурсники на протязі двох годин ознайомились з короткою історією Тернополя та пройшлись центром міста від кафедрального собору до Театрального майдану, будівлі облдержадміністрації, пам’ятника Степанові Бандері та центральної пристані Тернопільського ставу, звідки вирушили на екскурсію по найбільшому за площею і найгарнішому за краєвидами ставу в обласному центрі України.

На посвяті, що проходила на палубі одного з місцевих кораблів були присутні декан ФОА, кандидат економічних наук, доцент В. М. Панасюк, заступник декана Т. Г. Бурденюку, куратори трьох академічних груп першого курсу, спеціалісти деканату.

Читати повністю...

Увага! Оголошення!

0d13ec58b525d4995fca9bc4b463fd17_xl.jpg Дорогі студенти, 18 вересня о 16.00 год. в актовій залі центрального корпусу ТНЕУ (вул. Львівська, 11) відбудеться зустріч ректора ТНЕУ з студентами факультету обліку і аудиту