Архіви

Інтелектуальний брейн-ринг «Державний сектор: обліковуємо правильно»

04 травня 2018 року студенти групи ОДС-41 взяли участь у інтелектуальному брейн-рингу на тему «Державний сектор: обліковуємо правильно», який організували викладачі кафедри обліку в державному секторі та сфері послуг. Модераторами брейн-рингу були к.е.н. Лукановська І. Р. та к.е.н. Іванечко Ю. М. Змагалися між собою дві команди студентів «Дебет» і «Кредит». Учасники інтелектуального брейн-рингу виборювали перемогу у двох турах, за результатами оцінювання журі (д.е.н. проф. Рожелюк В. М. та д.е.н., проф. Хорунжак Н. М.) перемогу здобула команда «Кредит».

Читати повністю...

Майстер-клас: Історичні аспекти розвитку бухгалтерської обчислювальної техніки

03 травня 2018 року у приміщенні тренінг-студії факультету обліку і аудиту кафедрою обліку в державному секторі економіки та сфері послуг було проведено навчальний майстер-клас для студентів факультету.

Читати повністю...

Супер бухгалтер: цікаві історії

02 травня 2018 року кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг у тренінг-студії факультету обліку і аудиту провела тематичне групове заняття з елементами евристичної бесіди на тему «Супер бухгалтер: цікаві історії». Ознайомивши присутніх із метою заняття та головними міфами, котрі існують щодо професії бухгалтера, а також рис характеру фахівців цього профілю, модератори заходу д.е.н., професор Хорунжак Н. М. і к.е.н., доцент Сисюк С. В. у невимушеній атмосфері запросили присутніх послухати цікаві життєві історії вибору такого фаху. Ними поділилися завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Лучко М.Р. та колишній АТОвець, а нині студент-магістрант групи ОДСм-21 Юрій Бульчак.

Читати повністю...