ФОА: від витоків до сьогодення

Привітання ректора

rek.jpg

Щиросердечно вітаю всіх працівників, студентів та випускників факультету обліку і аудиту із 45-річчям. Я горджуся тим, що є випускником і працівником однієї із кафедр цього факультету. 40 років пройшло з того часу, коли я став його студентом і з тих пір майже не розлучався з ним.

Безмежно вдячний своїм вчителям, які привили мені любов до професії бухгалтера, допомогли сформуватися як особистості та науковцю: Пушкарю М. С., Литвину Б. М., Одінцовій Т. М., Крупці Я. Д., Давидовичу І. Є. та іншим.

Дякую своєму першому завідувачу кафедри Кузіву М. С. Випускники факультету, яку б вони сьогодні не обіймали посаду, ніколи не повинні забувати тих, хто їм дав знання і показав дорогу у майбутнє. Адже нація, яка не пам’ятає своєї історії, своїх вчителів немає права на існування.

Нині всі три кафедри факультету укомплектовані на 100 відсотків докторами та кандидатами наук, сформовані наукові школи, функціонує аспірантура та докторантура. Цей високоякісний професорсько-викладацький персонал здійснює підготовку високоякісних спеціалістів з обліку та аудиту. Бути випускником факультету – це престижно.

Хочу побажати всім працівникам факультету хороших студентів, професійного та кар’єрного зростання, впевненості у завтрашньому дні, а студентам – отримати відмінні знання, гарно проводити своє дозвілля, ніколи не забувати про свою «Альма-матір» і правильно розуміти слова Іоганна Вольфанга Гете: «навчитися можна лише того, що любиш».

Зі святковою шанобливістю ректор Тернопільського національного економічного університету

А.І. Крисоватий

Привітання декана

Перед Вами унікальне видання – перше ґрунтовне дослідження величного історичного шляху факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету. Цей шлях – це 45 років титанічної праці та звершень, радості перемог і гіркоти втрат, яскравих подій та хвилюючих злетів, в яких переплелися людські долі, історія, пам’ять і вдячність.

Усім, чого досягнув факультет сьогодні, ми зобов’язані, насамперед, подвижницькій праці й непересічному науковому таланту вчених, науковців, ентузіастів, які стояли біля витоків народження факультету. Ці воістину велети науки й творчості виплекали не одне покоління нових науковців, які, набувши творчих сил, досвіду й наснаги, успішно працюють на факультеті нині.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього», – відомий вислів. Працюючи над виданням книги «ФОА: від витоків до сьогодення» ми, власне, і мали на меті встановити отой генетичний зв’язок між минулим і сьогоденням.

Кожна віха історичного розвитку факультету насичена і різноманітна. Не зважаючи на те, що у книзі наведено чимало хронологічних, статистичних та біографічних даних, вона не стала сухою констатацією історичних подій факультету. У виданні детально змальовано багатогранні будні й свята професорсько-викладацького та студентського колективу. Гордість факультету – славна плеяда успішних випускників. Їм у виданні відведено особливу увагу. Переконана, що життя і діяльність багатьох із них може слугувати для молодого покоління прикладом самовідданого служіння обраній справі. А це особливо актуально у наш непростий прагматичний час, коли молодь шукає нових лідерів, нові ідеали та життєві орієнтири. Без перебільшення можу сказати, що у цій книзі зібрані яскраві особистості, які писали і пишуть золоті сторінки життєвого літопису нашого університету, нашої держави.

45 років – це вік зрілості й розквіту, коли за плечима – чималий досвід, а попереду – безліч креативних ідей і планів. Сьогодні ФОА – це потужний колектив однодумців із великим науково-творчим потенціалом, осередок якісної конкурентоздатної освіти європейського зразка, велика міцна родина, здатна виховати не одне покоління гідних громадян своєї держави. Тут зажди панує дух творчості і патріотизму, гармонійно поєднуються традиції славного минулого і новизна сьогодення. Як декан факультету, пишаюся тим, що вчені, викладачі й випускники ФОА робили і продовжують робити гідний внесок у розвиток економічної думки України, наші наукові та педагогічні здобутки відомі та визнані далеко за межами держави.

З нагоди ювілею бажаю колегам та студентській молоді подальшого процвітання, невтомного прагнення до пізнання, багато радості від творчої праці на улюбленому факультеті. Зичу усім нам нових переконливих здобутків у нашому великому спільному домі – Тернопільському національному економічному університеті! І нехай, кожного, хто пов’язує свою долю з факультетом обліку і аудиту, він надихає на успіх і перемогу!

З повагою декан факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету

В. М. Панасюк

Нарис ФОА

ФОА. Від витоків до сьогодення - читати книгу Перед Вами – унікальне видання – перше ґрунтовне дослідження величного історичного шляху факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету. Це шлях – 45 років титанічної праці та звершень, радості перемог і гіркоти втрат, яскравих подій та хвилюючих злетів, в яких переплелися людські долі, історія, пам’ять і вдячність. Дане видання висвітлює для широкого загалу історію становлення і розвитку факультету, розкриває маловідомі й забуті сторінки та імена з літопису вищого навчального закладу, захоплююче розповідає про культурне і громадське життя своїх студентів.

Читати книгу

Фото

Велопробіг (09.09.2015 р.) - переглянути фотографії

Велопробіг
(09.09.2015 р.)

Переглянути

Університетська миля (09.09.2015 р.) - переглянути фотографії

Університетська миля
(09.09.2015 р.)

Переглянути

Відкриття меморіальної дошки (12.05.2016 р.) - переглянути фотографії

Відкриття меморіальної дошки
(12.05.2016 р.)

Переглянути

Відкриття селфі дошки (13.11.2015 р.) - переглянути фотографії

Відкриття селфі дошки
(13.11.2015 р.)

Переглянути

ФОА - 45 років (12.05.2016 р.) - переглянути фотографії

ФОА - 45 років
(12.05.2016 р.)

Переглянути

Емпрезія (12.05.2016 р.) - переглянути фотографії

Емпрезія
(12.05.2016 р.)

Переглянути

Відео

Гімн ФОА

Ревізор ФОА

Презентація ФОА

Переглянути більше відео

Аудіо

Гімн ФОА Скачати

Ревізор ФОА Скачати