Науково-практичний круглий стіл «Система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики»

1-img_3598.jpg

29 квітня 2014 року відбувся науково-практичний круглий стіл «Система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики» організований кафедрою аудиту, ревізії та контролінгу факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

У заході взяли участь: представники професорсько-викладацького складу кафедри аудиту ревізії та контролінгу і кафедри обліку в промисловості, студенти 1-4 курсів та члени студентських наукових гуртків ФОА, завідувач самостійного сектору внутрішнього аудиту та контролю головного управління державної казначейської служби України у Тернопільській області Андрій Леонідович Мірошник, який був запрошений з ініціативи декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Олександра Любомировича Шашкевича.

Читати повністю...

Електронна газета «Інтерактивна бухгалтерія»

iteraktyvna_bukhalteria_112.png

Електронна газета «Інтерактивна бухгалтерія» — щоденне електронне видання для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін.

Періодичність виходу: із червня 2013 року газета виходить у щоденному режимі (у робочі дні). Тож наші передплатники першими отримуватимуть усю необхідну професійну інформацію.

Читати повністю...

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей ФОА 2014 р.

12 квітня 2014 р. відбувся День відкритих дверей факультету обліку і аудиту.

З вітальним словом до майбутніх студентів звернувся декан факультету обліку і аудиту к.е.н., доцент Шашкевич Олександр Любомирович, який презентував факультет, згадав його історію, розповів про сьогодення та окреслив перспективи розвитку.

Читати повністю...

Відбувся науковий семінар «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні»

img_3254_a.jpg

27 березня 2014 року у межах засідання студентського наукового гуртка кафедри аудиту ревізії та контролінгу проведено тематичний семінар на тему: «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні».

Читати повністю...

Нові наукові досягнення студентів ФОА

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014 р.

Студенти факультету обліку і аудиту взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”, що відбувався на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка 20-21 березня 2014 року. За результатами диплом І ступеня отримала студентка 5-го курсу Ольга Коваль, представивши результати наукових досліджень на тему «Облікова звітність як чинник ефективного управління вітчизняними підприємствами» (науковий керівник – професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний), та диплом ІІІ ступеня - студентка 5-го курсу Наталія Джугла з науковою роботою на тему «Облік в органах Пенсійного фонду України: проблемні питання організації та методики» (науковий керівник – професор Михайло Романович Лучко).

Читати повністю...

Маслій Вадим Володимирович

rsz_masliy_vv_2.jpg

Маслій Вадим Володимирович - доцент

Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Телефон: (0352) 47-50-76; 47-50-50*12-309.

Кабінет: 2404

Скринька: v.masliy@tneu.edu.ua

Сторінка на Google Академії: https://scholar.google.com.ua/citations?user=GahKtgQAAAAJ&hl=uk

Читати повністю...

Черешнюк Оксана Михайлівна - старший викладач

Черешнюк Оксана Михайлівна

Черешнюк Оксана Михайлівна

Посада: старший викладач

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Телефон: (0352) 47-50-76. Внутрішній: 12-302.

Кабінет: 2417,

Сторінка на Google Академії: https://scholar.google.com.ua/citations?user=F6UbNPsAAAAJ&hl=uk

Читати повністю...