Бізнес-гра та майстер-клас КПМГ «Практичні аспекти аудиту» – 2015

Бізнес-гра та майстер-клас КПМГ 2015

КПМГ в Україні запрошує студентів 3-6 курсів економічних спеціальностей українських ВНЗ взяти участь у бізнес-грі та майстер-класі «Практичні аспекти аудиту».

23 квітня 2015 р.

Київський офіс КПМГ в Україні (м.Київ, вул.Московська 32/2, БЦ "Сенатор").

Під час майстер-класу ви зможете зустрітися та познайомитися ближче з представниками КПМГ, дізнатися про особливості роботи аудитора у великій міжнародній компанії, професійні кваліфікації, перспективи кар’єрного росту, а також зможете особисто поставити спеціалістам компанії ті запитання, які вас цікавлять.

Читати повністю...

Зустріч студентів ФОА з начальником Центру підготовки офіцерів запасу

Військова підготовка у ТНЕУ

Третього квітня 2015 р. відбулася зустріч студентів 2 курсу факультету обліку і аудиту з начальником Центру підготовки офіцерів запасу полковником Гукалюком Володимиром Івановичем. У заході взяв участь декан факультету обліку і аудиту к.е.н., доцент Шашкевич О.Л.

Центр підготовки офіцерів запасу здійснює військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Читати повністю...

Зустріч з бухгалтером-експертом аудиторської фірми «ТерАудит»

Іванечко Павло Мирославович

Другого квітня 2015 р. у рамках роботи Школи професійної майстерності, що діє при факультеті обліку і аудиту відбулася зустріч студентів четвертого та п’ятого курсів з випускником факультету кандидатом економічних наук, бухгалтером-експертом аудиторської фірми «ТерАудит» Іванечком Павлом Мирославовичем, який розповів про шляхи набуття професійної майстерності бухгалтера та аудитора, роль постійного самовдосконалення та самоосвіти студентів у побудові власної кар’єри.

Читати повністю...

Зустріч в рамках Школи професійної майстерності 2 квітня 2015 р.

Іванечко Павло Мирославович

В рамках Школи професійної майстерності, яка функціонує при факультеті обліку і аудиту 2 квітня 2015 року о 14.25 в аудиторії 2112 відбудеться зустріч з кандидатом економічних наук, бухгалтером – експертом Аудиторської фірми «ТерАудит» Іванечко Павлом Мирославовичем.

Відбулося пробне тестування з іноземних мов

Тестування з іноземних мов

На виконання наказу ректора № 119 від 2 березня 2015 р. працівники Консультаційного центру з вивчення іноземних мов Тернопільського національного економічного університету 31 березня 2015 р. організували пробне тестування студентів 4 курсу факультету обліку і аудиту з метою визначення рівня знань з іноземної мови.

Читати повністю...

Вітаємо студентку групи ОКР-41 Бабій Любов Анатоліївну!

Бабій Л.А.

У Київському національному торгово-економічному університеті завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

На конкурс було подано 146 студентських наукових робіт з 72 вищих навчальних закладів України. Кращими із них галузева конкурсна комісія визнала 36 робіт.

Читати повністю...

До уваги студентів 4 курсу факультету обліку і аудиту!

Тестування

Відповідно до наказу ректора № 119 від 2 березня 2015 р. у вівторок 31 березня 2015 р. в аудиторії 2112 о 14.25 год. відбудеться пробне безоплатне тестування з іноземних мов студентів 4 курсу з метою визначення рівня їхніх знань з іноземної мови.

Читати повністю...

Відбувся День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей

У неділю 22 березня 2015 року, на факультеті обліку і аудиту відбувся День відкритих дверей, на який завітали як учні загальноосвітніх шкіл міста, так і студенти коледжів Тернополя. Упродовж Дня відкритих дверей всі бажаючі мали змогу оглянути навчальні аудиторії та комп’ютерні лабораторії.

Читати повністю...