Презентація кафедри аудиту, ревізії та аналізу

В рамках проведення Дня відкритих дверей на факультеті обліку і аудиту ТНЕУ 06 грудня 2015 р. колектив кафедри аудиту ревізії та аналізу під керівництвом доктора економічних наук Дерія Василя Антоновича підготував презентацію своєї професійної діяльності на теренах підготовки спеціалістів. У 2016-2017 навчальному році планується відкриття абсолютно нових напрямів навчання студентів для здобуття ними сучасних економічних професій, здатних забезпечити гідну пропозицію як на вітчизняному, так і закордонному ринках праці, а саме: рівень бакалавра - єдина в Україні професійна орієнтація «Аналіз і аудит бізнесу»; рівень магістра - «Економічна експертиза».

Читати повністю...

"НЕЗВИЧАЙНА РІЗДВЯНА МРІЯ" - таку назву має казка-мюзикл, створена творчим колективом економічного університету. Запрошуємо Вас і Ваші родини поринути у неймовірно захоплюючий світ цієї передріздвяної історії. На Вас чекають улюблені герої сучасних мультфільмів, чудові пісенні та танцювальні композиції і гарний настрій! А головним меседжем вистави, як завжди, стануть одвічні зернини життєвої правди. Які саме? Приходьте - і побачите самі!

З 15 по 24 грудня в актовій залі ТНЕУ!

Читати повністю...

Святий Миколай їде в Донеччину!

Запрошуємо професорсько-викладацький колектив та студентство Тернопільського національного економічного університету допомогти Св. Миколаю зібрати подарунки для дітей із Донецької області!

У вестибюлі 2 корпусу організовано збір дитячих іграшок, канцтоварів, солодощів та інших засобів необхідних дітям.

Просимо всіх долучитися та допомогти зробити дітям справжнє зимове свято: залишайте подарунки у спеціальних коробках, які знаходяться на 1 поверсі другого корпусу.

Вітаємо старост

У рамках співпраці редакції газети «Все про бухгалтерський облік» з професорсько-викладацьким колективом факультету обліку і аудиту ТНЕУ 24 листопада 2015 року відбулася акція «Вітаємо старост». Пам’ятні грамоти старостам академічних груп ФОА вручила регіональний представник газети Горбунова Т.Б.

Отже, вітаємо наших активістів:

Старости І курсу:

Матвійчук Ірина Ігорівна

Наконечний Володимир Богданович

Мачулянська Діана Сергіївна

Читати повністю...

Концерт народного хору ім. Г. Верьовки

Шановні студенти та працівники ТНЕУ!

Ректор Тернопільського національного економічного університету, професор Андрій Ігорович Крисоватий вітає Вас із 14 річницею Всеукраїнського референдуму та запрошує 30 листопада 2015 року о 15.00 год. до актової зали ТНЕУ (вул. Львівська, 11) на святкову концертну програму Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки «Україно моя калинова».

Запрошення можна отримати у відділі гуманітарної освіти та виховання,

тел. 47-58-59

Автор - Відділ гуманітарної освіти та виховання

Голосування "Студміс ТНЕУ-2015"

Третього грудня о 17.00 у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться університетське свято краси, кмітливості та таланту «СтудМіс ТНЕУ – 2016».

Дванадцять чарівних красунь боротимуться за титул найкрасивішої студентки.

На сайті 20minut.ua (http://te.20minut.ua/competitions/vidkrito-golosuvannya-u-konkursi-studmis-tneu-2016-39) триває голосування за звання «СтудМіс Інтернет – симпатій».

Запрошуємо усіх підтримайти свою улюбленицю!

Вітаємо з ювілеєм Михайла Семеновича Пушкара!

Вітаємо з 75-річним ювілеєм д.е.н., професора Михайла Семеновича Пушкара!

Увесь студентський та викладацький колектив факультету обліку та аудиту бажає міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, злагоди в усьому.

Аби кожен прожитий день дарував безмежну радість, натхнення та задоволення від праці.