Міжнародний день студента

pgf_2014_17_11_1.jpg

17 листопада 2015 року о 14-00 год в актовій залі ТНЕУ відбудеться святкування "Міжнародного дня студента". Запрошуємо на святкування вільних від занять викладачів та студентів факультету обліку і аудиту.

Адміністрація факультету.

Тернопіль – чисте європейське місто

1447407788_img_1294.jpg

З ініціативи кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг на факультеті обліку і аудиту розпочато збір вживаних батарейок та акумуляторів у рамках акції «Тернопіль – чисте європейське місто».

У вживаних батарейках та акумуляторах знаходяться шкідливі речовини та метали, що не розкладаються і забруднюють навколишнє середовище. Тому, їх виробники рекомендують проводити процес їх утилізації.

Просимо усіх студентів та викладачів дбати про майбутнє, долучитися і зробити Тернопіль – чистим європейським містом!

Відкрито селфі-зону

У святково оформленому фойє корпусу №2 факультету обліку та аудиту Тернопільського національного економічного університету відбулось відкриття студентського відпочинкового майданчику «Селфі-зона» за участю ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого. Ректор згадав далекий 1983 рік, коли він вперше став студентом саме цього факультету, де познайомився із своєю дружиною – відмінницею навчання. Ректор переконаний у тому, що факультет обліку і аудиту, як й інші факультети університету, мають динамічно розвиватись і підтримувати між собою дружні, толерантні стосунки.

Читати повністю...

Засідання круглого столу на тему: «Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні»

1447320759_img_0433.jpg10 листопада 2015 року о 14.00 в читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні».

Захід проводився в рамках Школи професійної майстерності, започаткованої д.е.н., професором, сертифікованим аудитором, завідувачем кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучком М.Р., за сприяння декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента Панасюк В.М. та експертів аудиторської фірми «Тер Аудит».

Читати повністю...

Брейн ринг

nht5krbdn9y.jpg

Прийди і підтримай свою кафедру!Читальний зал бібліотеки ТНЕУ, 5 листопада о 16:00

Облік на катку

eigbsbqbe_q.jpg

19-го жовтня, дякуючи студентському паламенту університету, студенти факультету "Обліку та аудиту" мали неймовірну нагоду пригадати найяскравіші моменти дитинства, які вони провели катаючись на ковзанах.

Багато веселощів, яскравих емоцій та чудових вражень - те, що назавжди залишиться у наших спогадах після відвідування катка в ТРЦ "Подоляни".

Читати повністю...

Обліковий батл

2dsvuxnop4o.jpg

Під креативністю слід розуміти здатність відмовлятися від стереотипних способів мислення. Основою розвитку креативності є дивергентне мислення.

Гілфорд

Читати повністю...

Цікаві та креативні!

img_2643.jpg

26 вересня на факультеті обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, а саме в групі ІТОДСм-11 справжнє свято. З ініціативи старшого викладача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Фаріон Антоніни Іванівни, та студентів 5 курсу цієї ж групи відбулася пара з організації бухгалтерського обліку в особливому форматі. Розглядаючи проблему спільної навчальної діяльності, студенти вирішили створити емоційно позитивний клімат роботи в групі. Читати повністю...