Концерт народного хору ім. Г. Верьовки

Шановні студенти та працівники ТНЕУ!

Ректор Тернопільського національного економічного університету, професор Андрій Ігорович Крисоватий вітає Вас із 14 річницею Всеукраїнського референдуму та запрошує 30 листопада 2015 року о 15.00 год. до актової зали ТНЕУ (вул. Львівська, 11) на святкову концертну програму Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки «Україно моя калинова».

Запрошення можна отримати у відділі гуманітарної освіти та виховання,

тел. 47-58-59

Автор - Відділ гуманітарної освіти та виховання

Голосування "Студміс ТНЕУ-2015"

Третього грудня о 17.00 у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться університетське свято краси, кмітливості та таланту «СтудМіс ТНЕУ – 2016».

Дванадцять чарівних красунь боротимуться за титул найкрасивішої студентки.

На сайті 20minut.ua (http://te.20minut.ua/competitions/vidkrito-golosuvannya-u-konkursi-studmis-tneu-2016-39) триває голосування за звання «СтудМіс Інтернет – симпатій».

Запрошуємо усіх підтримайти свою улюбленицю!

Вітаємо з ювілеєм Михайла Семеновича Пушкара!

Вітаємо з 75-річним ювілеєм д.е.н., професора Михайла Семеновича Пушкара!

Увесь студентський та викладацький колектив факультету обліку та аудиту бажає міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, злагоди в усьому.

Аби кожен прожитий день дарував безмежну радість, натхнення та задоволення від праці.

Міжнародний день студента на ФОА

З нагоди Міжнародного дня студента у Тернопільському національному економічному університеті організовано цикл заходів: розважальних, пізнавальних, інтелектуальних. Одним із них стало свято на факультеті обліку і аудиту, яке відбулося в актовій залі університету.

Завжди енергійних, інтелектуальних, креативних, сміливих, впевнених у собі студентів ФОА привітав ректор університету, професор Андрій Ігорович Крисоватий та декан факультету Валентина Миколаївна Панасюк.

На святі було чимало сюрпризів, один із них – студентам-першокурсникам вручили незвичайні посвідчення – Посвідчення «зеленого студента», які будуть дійсними до першої сесії. Адже після її успішної здачі вони стануть справжніми студентами.

Ведучі свята згадали зі сцени історію виникнення дня студента. Ще одним сюрпризом свята стали солодкі смаколики для молоді від кураторів груп. А ще – цікаві номінації для кращих студентів факультету: «Принцеса наук» - Надія Кізюк, «Золотий голос» - Іванна Чорна, «Безмежний простір» - Тетяна Пірга, «Міс Чарівність» - Вероніка Рогожкіна, «Натхненна Кліо» - Діана Мачулянська, «Містер Зразковість» - Павло Лукасевич , «Головна муза», «Хостел-леді» - Тетяна Казьмирович, «Хакер століття» - Владислав Цахнев, «Народний голос» - Юлія Раб, «Талант року» - Ірина Кошмак, «Велике серце» - Олена Семенова, «Закордонна зірка» - Шишко Ольга, та інші. Мега-сюрпризом святкового дійства став гімн ФОА на вірші Алли Бінцаровської у виконанні Ірини Новомлинської.

Читати повністю...

Подаруй радість

lxlzasszwwa.jpg

На базі Тернопільського національного економічного університету створено Волонтерський центр "Оберіг", який наразі реалізує проект "Подаруй радість", до якого прохання від організаторів максимально долучитись як студентів так і профорсько-викладацький склад ТНЕУ.

Читати повністю...

Науковий квест "Лабіринтами економічної теорії": вітаємо команду факультету обліку і аудиту!

ikoe8mai-ge.jpg

19 листопада 2015 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІІ Науковий квест «Лабіринтами економічної теорії».

У запеклій розумовій та фізичній боротьбі (адже питання квесту були не з легких й відстані між рубежами не з коротких) команда факультету обліку і аудиту (Лукасевич Павло, Головко Андрій, Будник Володимир, Левчик Петро, Лосик Іванна, Рогожкіна Вероніка, консультанти: Муравський Володимир Васильович, Бойко Юлія Іванівна) здобули друге місце. Вітання команді! Так тримати!

Читати повністю...

"Ніч в університеті - 2015"

У ніч з 16 на 17 листопада 2015 року в Тернопільському національному економічному університеті вже вдруге відбувся проект «Ніч в Університеті» – змагання між командами факультетів, інститутів, коледжів ТНЕУ, організовані представниками Університетської Ради Студентів ТНЕУ.

Читати повністю...

Міжнародний день студента

pgf_2014_17_11_1.jpg

17 листопада 2015 року о 14-00 год в актовій залі ТНЕУ відбудеться святкування "Міжнародного дня студента". Запрошуємо на святкування вільних від занять викладачів та студентів факультету обліку і аудиту.

Адміністрація факультету.