Відкрито селфі-зону

У святково оформленому фойє корпусу №2 факультету обліку та аудиту Тернопільського національного економічного університету відбулось відкриття студентського відпочинкового майданчику «Селфі-зона» за участю ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого. Ректор згадав далекий 1983 рік, коли він вперше став студентом саме цього факультету, де познайомився із своєю дружиною – відмінницею навчання. Ректор переконаний у тому, що факультет обліку і аудиту, як й інші факультети університету, мають динамічно розвиватись і підтримувати між собою дружні, толерантні стосунки.

Читати повністю...

Засідання круглого столу на тему: «Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні»

1447320759_img_0433.jpg10 листопада 2015 року о 14.00 в читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: «Бухгалтерська професія майбутнього: аспекти локальні та глобальні».

Захід проводився в рамках Школи професійної майстерності, започаткованої д.е.н., професором, сертифікованим аудитором, завідувачем кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучком М.Р., за сприяння декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента Панасюк В.М. та експертів аудиторської фірми «Тер Аудит».

Читати повністю...

Брейн ринг

nht5krbdn9y.jpg

Прийди і підтримай свою кафедру!Читальний зал бібліотеки ТНЕУ, 5 листопада о 16:00

Облік на катку

eigbsbqbe_q.jpg

19-го жовтня, дякуючи студентському паламенту університету, студенти факультету "Обліку та аудиту" мали неймовірну нагоду пригадати найяскравіші моменти дитинства, які вони провели катаючись на ковзанах.

Багато веселощів, яскравих емоцій та чудових вражень - те, що назавжди залишиться у наших спогадах після відвідування катка в ТРЦ "Подоляни".

Читати повністю...

Обліковий батл

2dsvuxnop4o.jpg

Під креативністю слід розуміти здатність відмовлятися від стереотипних способів мислення. Основою розвитку креативності є дивергентне мислення.

Гілфорд

Читати повністю...

Цікаві та креативні!

img_2643.jpg

26 вересня на факультеті обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, а саме в групі ІТОДСм-11 справжнє свято. З ініціативи старшого викладача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Фаріон Антоніни Іванівни, та студентів 5 курсу цієї ж групи відбулася пара з організації бухгалтерського обліку в особливому форматі. Розглядаючи проблему спільної навчальної діяльності, студенти вирішили створити емоційно позитивний клімат роботи в групі. Читати повністю...

Активісти ФОА отримали подарунки від декана

img_2622.jpg

21 вересня 2015 року відбулася зустріч декана факультету обліку і аудиту В.М. Панасюк зі студентською спільнотою. Валентина Миколаївна відзначила активну участь молоді ФОА в акціях університету.

Нещодавно юнаки та дівчата разом з професорсько-викладацьким колективом взяли участь в акції «Дбай про своє здоров'я та екологію – приїжджай до університету на велосипеді». Упродовж тижня активісти запрошували молодь усіх вищих навчальних закладів та інших установ Тернополя приєднатися до екологічної акції, приїжджаючи до них на велосипедах.

Читати повністю...

Екскурсія в краєзнавчий музей

З метою ефективної адаптації студентів першого курсу факультету обліку і аудит за сприяння адміністрації факультету та студентського активу було організовано екскурсію в краєзнавчий музей.

Читати повністю...