Облік на катку

eigbsbqbe_q.jpg

19-го жовтня, дякуючи студентському паламенту університету, студенти факультету "Обліку та аудиту" мали неймовірну нагоду пригадати найяскравіші моменти дитинства, які вони провели катаючись на ковзанах.

Багато веселощів, яскравих емоцій та чудових вражень - те, що назавжди залишиться у наших спогадах після відвідування катка в ТРЦ "Подоляни".

Читати повністю...

Обліковий батл

2dsvuxnop4o.jpg

Під креативністю слід розуміти здатність відмовлятися від стереотипних способів мислення. Основою розвитку креативності є дивергентне мислення.

Гілфорд

Читати повністю...

Цікаві та креативні!

img_2643.jpg

26 вересня на факультеті обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, а саме в групі ІТОДСм-11 справжнє свято. З ініціативи старшого викладача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Фаріон Антоніни Іванівни, та студентів 5 курсу цієї ж групи відбулася пара з організації бухгалтерського обліку в особливому форматі. Розглядаючи проблему спільної навчальної діяльності, студенти вирішили створити емоційно позитивний клімат роботи в групі. Читати повністю...

Активісти ФОА отримали подарунки від декана

img_2622.jpg

21 вересня 2015 року відбулася зустріч декана факультету обліку і аудиту В.М. Панасюк зі студентською спільнотою. Валентина Миколаївна відзначила активну участь молоді ФОА в акціях університету.

Нещодавно юнаки та дівчата разом з професорсько-викладацьким колективом взяли участь в акції «Дбай про своє здоров'я та екологію – приїжджай до університету на велосипеді». Упродовж тижня активісти запрошували молодь усіх вищих навчальних закладів та інших установ Тернополя приєднатися до екологічної акції, приїжджаючи до них на велосипедах.

Читати повністю...

Екскурсія в краєзнавчий музей

З метою ефективної адаптації студентів першого курсу факультету обліку і аудит за сприяння адміністрації факультету та студентського активу було організовано екскурсію в краєзнавчий музей.

Читати повністю...

Назустріч Європі

10 вересня 2015 року на факультеті обліку і аудиту продовжили акцію “Дбай про своє здоров’я та екологію – приїжджай до університету на велосипеді”. За ініціативи ректора Тернопільського національного університету Андрія Ігоровича Крисоватого та декана факультету обліку і аудиту Валентини Миколаївни Панасюк активна група студентів та викладачів факультету обліку і аудиту зробили велопробіг по університетах міста Тернополя з проханням приєднатися до велоакції, зокрема, приїхали на велосипедах до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, Тернопільського технічного університету ім. І. Пулюя. Представники цих ВНЗ позитивно відгукнулись на даний виклик.

Читати повністю...

Факультет обліку і аудиту ТНЕУ на велосипедах мчиться у Європу

sjpx9r24mja.jpg

Що засвідчує нашу європейськість? Почуття гідності, демократії, соціальної відповідальності. Однією із таких вимог є екологічна відповідальність. Якщо ми не збережемо природу сьогодні, завтра може бути запізно. Одним із способів екопрограми є перехід населення невеликих містечок із легкового транспорту на велосипеди. В Тернополі цей вид транспорту набуває великої популярності серед студентів, проте відсутність організації масових акцій та велодоріжок сповільнює розвиток такого еко-напрямку.

Читати повністю...