Перше вересня!

Посвята в студенти об 11:00

На 12:00 запрошуємо студентів 1-го курсу та батьків, також студентський актив до 2111 аудиторії.Форма одягу національний стрій.

Вітаємо Андрія Павлюка, студента групи ОСПм-51 з перемогою у конкурсі творчих робіт "Талант свій подарую Україні"!

image.jpg

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся конкурс творчих робіт, на котрому з кожного факультету студенти представляли свої, безумовно, витвори мистецтва. Проте найкраще оцінили нашого студента - Андрія Павлюка, котрий власноруч виготовляє декоративні воскові свічки у вигляді пасхальних яєць, ангелів, будиночків та інші фігурки.

Читати повністю...

Вітаємо з почесним 3-м місцем команду факультету обліку і аудиту!

26 травня 2015 року у м. Трускавець відбувся регіональний півфінал всеукраїнського молодіжного чемпіонату з брейн-рингу від представництва ЄС в Україні. У півфіналі взяли участь п’ять найкращих команд з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Закарпатської областей.

Читати повністю...

Вітаємо зав. кафедрою аудиту, ревізії та аналізу, д.е.н. Василя Антоновича Дерія з обранням академіком (дійсним членом) АЕНУ!!!

11101308_448643975299521_1272928648975481656_o.jpg

22 травня 2015 року в м. Києві (санаторний комплекс «Пуща Озерна») відбулись чергові щорічні збори Академії економічних наук України (АЕНУ). На зборах були присутні понад 180 осіб з майже усіх куточків України, у тому числі 7 осіб від Тернопільської області.

Читати повністю...

Просимо про допомогу!

1432543046_1-5-2011_8452_l_u.jpg

Шановні колеги! У родину Хом’якової Катерини Борисівни, інженера кафедри обліку в державному секторі економіки та сфери послуг, прийшло велике горе – у Польщі помер її син. Потрібна значна сума коштів для перевезення тіла та організації похорону. Просимо усіх людей доброї волі відгукнутися й підтримати сім'ю Катерини Борисівни.

Читати повністю...

День вишиванки на факультеті обліку і аудиту! Слава Україні!!!

zjn5rfzv8sc.jpg

Студенти та викладачі нашого факультету шанують та підтримують традиції!

Дуже приємно, що мода на українське повертається, сподівваємося що незабаром вишиванка стане невід'ємним символом нашої держави!!

Читати повністю...

Амстердам їде в Трускавець!

vrklzcgyzpm.jpg

З нагоди Днів Європи в Україні в ТНЕУ відбувся брейн-ринг! Темою брейн-рингу була Європа, її історія, географія, устрій та інші цікаві факти. Участь у брейн-ринзі приймали 10 команд з кожного факультету, а також до нас завітали гості - школярі з м. Збаража.

Читати повністю...

Відкриття навчальної комп'ютерної лабораторії факультету обліку і аудиту

dsc_0182gfs.jpg

У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» відбулося урочисте відкриття навчальної комп’ютерної лабораторії факультету обліку і аудиту (ауд. 2209 корпусу №2).

Читати повністю...