Відбувся науковий семінар «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні»

img_3254_a.jpg

27 березня 2014 року у межах засідання студентського наукового гуртка кафедри аудиту ревізії та контролінгу проведено тематичний семінар на тему: «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні».

Читати повністю...

Нові наукові досягнення студентів ФОА

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014 р.

Студенти факультету обліку і аудиту взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”, що відбувався на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка 20-21 березня 2014 року. За результатами диплом І ступеня отримала студентка 5-го курсу Ольга Коваль, представивши результати наукових досліджень на тему «Облікова звітність як чинник ефективного управління вітчизняними підприємствами» (науковий керівник – професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний), та диплом ІІІ ступеня - студентка 5-го курсу Наталія Джугла з науковою роботою на тему «Облік в органах Пенсійного фонду України: проблемні питання організації та методики» (науковий керівник – професор Михайло Романович Лучко).

Читати повністю...

Конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю "Облік і аудит" 2013/2014 н.р.

Конкурс студентських наукових робіт

17 грудня 2013 року на факультеті обліку і аудиту пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Облік і аудит". Переможці І туру візьмуть участь у ІІ турі Конкурсу, що відбудеться в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка

Читати повністю...

Перше місце серед жіночих команд з баскетболу у Спартакіаді ТНЕУ 2013 р.

dsc_0368_an.jpg

Жіноча команда з баскетболу факультету обліку і аудиту виборола перше місце в Спартакіаді ТНЕУ 2013-2014н.р. Вітаємо нашу жіночу команду і бажаємо подальших спортивних звершень.

Читати повністю...

Відбулося об’єднане засідання студентських наукових гуртків (проблемних груп)

a_img_0001.jpg

Двадцять дев’ятого жовтня 2013 року відбулося об’єднане засідання студентських наукових гуртків (проблемних груп) кафедри аудиту ревізії та контролінгу ФОА ТНЕУ.

Істотною складовою наукової діяльності науково-педагогічних працівників цієї кафедри є залучення до наукової роботи студентів. Ознайомлення студентів із сучасними досягненнями наукової думки, інструментарієм сучасних наукових досліджень за напрямами діяльності кафедри відбувається в навчальний та в поза навчальний час через різні форми.

Читати повністю...

Студенти факультету побували в Тернопільському драмтеатрі імені Т.Г. Шевченка

img_01.jpg

Двадцять сьомого жовтня 2013 року студенти груп РК-31 та РК-11 факультету обліку і аудиту разом із викладачами кафедри аудиту, ревізії та контролінгу: кураторами доцентом Романів Світланою Романівною та викладачем Шестерняк Марією Михайлівною, а також доцентом Михайлишин Надією Петрівною відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Читати повністю...