Просимо про допомогу!

1432543046_1-5-2011_8452_l_u.jpg

Шановні колеги! У родину Хом’якової Катерини Борисівни, інженера кафедри обліку в державному секторі економіки та сфери послуг, прийшло велике горе – у Польщі помер її син. Потрібна значна сума коштів для перевезення тіла та організації похорону. Просимо усіх людей доброї волі відгукнутися й підтримати сім'ю Катерини Борисівни.

Читати повністю...

День вишиванки на факультеті обліку і аудиту! Слава Україні!!!

zjn5rfzv8sc.jpg

Студенти та викладачі нашого факультету шанують та підтримують традиції!

Дуже приємно, що мода на українське повертається, сподівваємося що незабаром вишиванка стане невід'ємним символом нашої держави!!

Читати повністю...

Амстердам їде в Трускавець!

vrklzcgyzpm.jpg

З нагоди Днів Європи в Україні в ТНЕУ відбувся брейн-ринг! Темою брейн-рингу була Європа, її історія, географія, устрій та інші цікаві факти. Участь у брейн-ринзі приймали 10 команд з кожного факультету, а також до нас завітали гості - школярі з м. Збаража.

Читати повністю...

Відкриття навчальної комп'ютерної лабораторії факультету обліку і аудиту

dsc_0182gfs.jpg

У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» відбулося урочисте відкриття навчальної комп’ютерної лабораторії факультету обліку і аудиту (ауд. 2209 корпусу №2).

Читати повністю...

Діти – це наше майбутнє!

dsc_59221.jpg

Сирітство… Що таке сирітство? Що ми знаємо про сирітство? Чи часто замислюємося над цим поняттям? Чи лише тоді, коли безпосередньо стикаємося з ним? Кожна дитина заслуговує на батьківську ласку, любов, теплоту. Але є діти, позбавлені цього. Життя ставить перешкоди перед кожною людиною. І кожен з нас має їх долати. Та коли ці перешкоди постають на шляху маленької, ще фізично й психологічно не сформованої дитини, її життя може набути лише чорних барв, саме тому наші студенти додають йому красок.

Читати повністю...

Інтелектуальна битва зацікавлює студентів і викладачів факультету обліку і аудиту

dsc_0030.jpg

Погодьтеся, немає нічого кращого ніж навчатись і відпочиваючи. Саме для цього на факультеті Облік і аудит була проведена інтелектуальна битва «Брейн-ринг», яка дала непоганий результат, а саме – порція нової та цікавої інформації для студентів, їхні задоволені очі та гарний настрій.. Свої інтелектуальні здібності на брейн-ринзі демонстрували чотири економічні«титани» – збірні команди: «Знавці закону» - кафедра облік у бюджетній сфері та сфері послуг, «Ревізори» - кафедра ревізії та контролю, «Актив» - кафедра у виробничій сфері та команда коледжу «Главбух».

Читати повністю...

Круглий стіл - Бухгалтерський облік в державному секторі економіки: реалії сьогодення

04.jpg

16 квітня 2015 року кафедрою обліку в державному секторі економіки та сфері послуг проведено круглий стіл на тему «Бухгалтерський облік в державному секторі економіки: реалії сьогодення».

Захід проводився спільно з ТОВ Аудиторська фірма «Тер Аудит» та ТВ ВТО «Асоціація платників податків України в Тернопільській області».

Читати повністю...

Інтелектуальна гра "Брейн ринг"

Постер Брейн ринг

Факультет обліку і аудиту запрошує усіх студентів на інтелектуальну гру "Брейн ринг" між кафедрами, яка відбудеться 23 квітня у виставковому залі ТНЕУ о 17.30 год.

Прийдіть підтримайте свою кафедру.