Круглий стіл - Бухгалтерський облік в державному секторі економіки: реалії сьогодення

04.jpg

16 квітня 2015 року кафедрою обліку в державному секторі економіки та сфері послуг проведено круглий стіл на тему «Бухгалтерський облік в державному секторі економіки: реалії сьогодення».

Захід проводився спільно з ТОВ Аудиторська фірма «Тер Аудит» та ТВ ВТО «Асоціація платників податків України в Тернопільській області».

Читати повністю...

Інтелектуальна гра "Брейн ринг"

Постер Брейн ринг

Факультет обліку і аудиту запрошує усіх студентів на інтелектуальну гру "Брейн ринг" між кафедрами, яка відбудеться 23 квітня у виставковому залі ТНЕУ о 17.30 год.

Прийдіть підтримайте свою кафедру.

Увага, конкурс «Молодий бухгалтер»!

Конкурс «Молодий бухгалтер»

Факультет обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету запрошує студентів третього курсу коледжів, що навчаються за спеціальністю «Бухгалтерський облік» взяти участь у ІІ щорічному конкурсі «Молодий бухгалтер», що відбудеться 22 квітня 2015 р. о 12.50 за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а, корпус №11 Тернопільського національного економічного університету, 4-й поверх, аудиторія 11402.

Читати повністю...

Вітаємо «СтудМіс Грація»...

СтудМіс Грація

15 квітня о 17.00 у стінах Тернопільського національного економічного університету відбулося університетське свято краси, кмітливості та таланту «СтудМіс ТНЕУ 2015».

За титул найкрасивішої студентки боролися чотирнадцять чарівних красунь.

Читати повністю...

Результати проведення днів науки на Факультеті обліку і аудиту

Дні науки

В рамках проведення 15 квітня 2015 року загальноуніверситетської наукової конференції «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації» в а. 2110 відбулося секційне засідання за напрямом «Удосконалення національної системи обліку, аналізу та аудиту» за участю професорсько-викладацького складу та студентів факультету обліку і аудиту, факультету фінансів, Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу, Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту, котрі навчаються за спеціальністю «Облік і аудит».

Читати повністю...

Круглий стіл «Інформаційна підтримка бізнесу: питання теорії та методики утвердження»

Круглий стіл

10 квітня 2015 року у приміщенні бібліотеки ТНЕУ відбувся круглий стіл на тему «Інформаційна підтримка бізнесу: питання теорії та методики утвердження». У науковому заході взяли участь викладачі кафедри аудиту, ревізії та аналізу та студенти факультету обліку і аудиту.

Читати повністю...

У корпусі №2 ТНЕУ відбулося об’єктове тренування з цивільного захисту

Навчання

Сьомого квітня 2015 р. у корпусі №2 відбулося спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту на тему: «Організація виконання заходів ЦЗ при раптовому нападі противника з повітря».

У навчанні взяли участь студенти та професорсько-викладацький колектив двох факультетів: обліку і аудиту та аграрної економіки та менеджменту.

Читати повністю...

Звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету обліку і аудиту

Звітно-виборча конференція ФОА

7 квітня 2015 р. відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету обліку і аудиту, на якій обирали нового студентського декана ФОА.

На початку конференції студенти заслухали звіт студента 4-го курсу Лилика Назарія – студентського декана ФОА про виконану роботу за 2012/2013-2014/2015 навчальні роки. Роботу студентського декана визнано задовільною. Декан факультету обліку і аудиту Шашкевич Олександр Любомирович подякував Назарію за плідну роботу та співпрацю студентського самоврядування з адміністрацією факультету та подарував пам’ятний подарунок.

Читати повністю...