Вітаємо «СтудМіс Грація»...

СтудМіс Грація

15 квітня о 17.00 у стінах Тернопільського національного економічного університету відбулося університетське свято краси, кмітливості та таланту «СтудМіс ТНЕУ 2015».

За титул найкрасивішої студентки боролися чотирнадцять чарівних красунь.

Читати повністю...

Результати проведення днів науки на Факультеті обліку і аудиту

Дні науки

В рамках проведення 15 квітня 2015 року загальноуніверситетської наукової конференції «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації» в а. 2110 відбулося секційне засідання за напрямом «Удосконалення національної системи обліку, аналізу та аудиту» за участю професорсько-викладацького складу та студентів факультету обліку і аудиту, факультету фінансів, Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу, Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту, котрі навчаються за спеціальністю «Облік і аудит».

Читати повністю...

Круглий стіл «Інформаційна підтримка бізнесу: питання теорії та методики утвердження»

Круглий стіл

10 квітня 2015 року у приміщенні бібліотеки ТНЕУ відбувся круглий стіл на тему «Інформаційна підтримка бізнесу: питання теорії та методики утвердження». У науковому заході взяли участь викладачі кафедри аудиту, ревізії та аналізу та студенти факультету обліку і аудиту.

Читати повністю...

У корпусі №2 ТНЕУ відбулося об’єктове тренування з цивільного захисту

Навчання

Сьомого квітня 2015 р. у корпусі №2 відбулося спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту на тему: «Організація виконання заходів ЦЗ при раптовому нападі противника з повітря».

У навчанні взяли участь студенти та професорсько-викладацький колектив двох факультетів: обліку і аудиту та аграрної економіки та менеджменту.

Читати повністю...

Звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету обліку і аудиту

Звітно-виборча конференція ФОА

7 квітня 2015 р. відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету обліку і аудиту, на якій обирали нового студентського декана ФОА.

На початку конференції студенти заслухали звіт студента 4-го курсу Лилика Назарія – студентського декана ФОА про виконану роботу за 2012/2013-2014/2015 навчальні роки. Роботу студентського декана визнано задовільною. Декан факультету обліку і аудиту Шашкевич Олександр Любомирович подякував Назарію за плідну роботу та співпрацю студентського самоврядування з адміністрацією факультету та подарував пам’ятний подарунок.

Читати повністю...

Христос Воскрес!

Пасха

Шановні колеги та студенти!!!

З нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового, прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

Читати повністю...

Подяка колегам...

Вони тримають все на своїх плечах

Висловлюю вдячність колегам кафедри обліку у виробничій сфері, співробітникам факультету обліку і аудиту, студентам ФОА за моральну підтримку у скрутний час мене та моєї сім'ї, фінансову допомогу у спорядженні чоловіка, мобілізованого в лютому 2015 р. в ЗСУ з метою участі в АТО в Донецькій та Луганській областях. Ви стали творцями чуда господнього – Бог дає хрест і дає сили його винести. Дякую. Христос воскрес – воскресне й Україна !!!

Гудзь Наталія Василівна

Підтримаймо студентку факультету Вікторію Козюк у конкурсі "СтудМіс ТНЕУ 2015"

Вікторія Козюк

15 квітня о 17.00 у стінах Тернопільського національного економічного університету відбудеться університетське свято краси, кмітливості та таланту «СтудМіс ТНЕУ 2015».

Чотирнадцять чарівних красунь боротимуться за титул найкрасивішої студентки.

На сайті 20minut.ua відбувається голосування за звання «СтудМіс Інтернет – симпатій». Голосування триває з 03.04.2015 року, а завершиться в день фіналу 15.04.2015 р. о 17.00. Тому дівчата дізнаються хто переміг у голосуванні тільки перебуваючи на сцені.

Підримаймо конкурсантку від нашого факультету Вікторію Козюк!