Проект «Відкрита лекція»

Проект «Відкрита лекція» - Дерій В.А.

3 жовтня 2014 року відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора Василя Антоновича Дерія на тему «Проблеми науки, навчання і практики економічного аналізу».

Захід відкрив перший проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Микола Іванович Шинкарик. Він зазначив, що такі лекції є чудовою нагодою почерпнути нові знання, поділитися досвідом та вирішити дискусійні питання. Також наголосив: «Цей проект має на меті залучити студентів до наукової роботи й допомогти реалізувати себе в університеті».

Читати повністю...

Молоді науковці розпочали роботу!

Молоді науковці розпочали роботу

2 жовтня 2014 року в залі засідань ректорату ТНЕУ відбулось організаційне засідання Студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері, в якому взяли участь студенти факультету обліку і аудиту – діючі учасники, а також ті, хто в цьому році приєднався до наукового центру.

Читати повністю...

Вітаємо нового голову СНТ ТНЕУ!

Голова СНТ ТНЕУ - Кізюк Надія

Щиро вітаємо студентку групи ОБ-41 факультету обліку та аудиту Надію Кізюк із обранням на посаду голови Студентського наукового товариства ТНЕУ.

Студентський та викладацький колектив ФОА бажає Надії творчої наснаги, плідної праці, реалізації задуманих планів щодо розвитку студентської науки та успіхів на нелегкій науковій ниві!

Посвята першокурсників у студенти

c4t7xb1xtso.jpg

Посвята першокурсників у студенти – це перший крок учорашніх школярів у справжнє студентське життя.

15 вересня відбулася посвята першокурсників факультету обліку і аудиту. Святкування відбувалося на дальньому пляжі, що створювало атмосферу пляжної вечірки. Були присутні як студентський так і викладацький актив. Веселу шоу-програму забезпечили студентські активісти Ковбасюк Ірина та голова УРС Бич Павло. Спочатку привітали наших першокурсників декан факультету Шашкевич Олександр Любомирович, заступник декана Бурденюк Тарас Григорович а також куратори груп Шевчук Олег Антонович і Семенюк Віта Зіновіївна. Слова клятви першокурсників звучали гордо і цілеспрямовано, наче вони обіцяли на все життя залишитись студентами.

Читати повністю...

Конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні” 10-11 жовтня 2014 року

Фото конференції

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні”, яка відбудеться 10-11 жовтня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті.

Реєстрація учасників конференції 10 жовтня 2014 р. з 9:00 до 10:00.

Читати повністю...

Урочистий захід до Дня знань

До уваги студентів 2014 року вступу та їх батьків у неділю 31 серпня о 11.00 год. біля першого корпусу відбудеться урочистий захід «Студентська молодь – майбуття держави» до Дня знань.

Збір перед першим корпусом біля хоругви факультету обліку і аудиту до 10.45 год. Форма одягу український стрій.

Після заходу у 2 корпусі о 12.30 год. відбудуться збори в аудиторії 2111.

Адміністрація факультету обліку і аудиту

Сумуємо...

1406876966_v4i6mo35fhg.jpg

З сумом повідомляємо, що Україна втратила ще одного свого сина... Життя за Батьківщину віддав студент п’ятого курсу факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, 22-річний мешканець с. Чернелів-Руський Тернопільського району Володимир Гарматій.

Ще в квітні 2014 року Володимир був мобілізований до лав армії, служив у 72 бригаді під Сєвєродонецьком. Він мужньо стояв на захисті рідного краю і до останнього боронив його від агресорів.

Колектив факультету обліку і аудиту та ТНЕУ висловлює співчуття рідним та друзям покійного. В ці важкі хвилини щиро поділяємо Ваше горе і схиляємо голови у глибокій скорботі...

Країна не забуває своїх героїв! Герої не вмирають!


Вічна пам'ять!