Шановні наші жінки! Дорогі наші студентки!

kvity.jpg

Весь чоловічий колектив факультету обліку і аудиту щиро вітає Вас зі святом Весни, миру та любові – 8 березня!

Зичимо Вам, щоб усмішка ніколи не сходила з Ваших облич, в очах ніколи не було суму, а у серці завжди була любов! Миру Вам, добра та щастя!

З повагою від усього чоловічого колективу.

Декан ФОА Олександр Шашкевич

Конкурс для студентів від газети «Все про бухгалтерський облік» - «Селфі з улюбленим викладачем»

vobu_konkurs.jpg

Лідер серед професійних бухгалтерських видань Всеукраїнська газета «Все про бухгалтерський облік» запрошує студентів взяти участь у конкурсі «Селфі з улюбленим викладачем»

УМОВИ

І. Вимоги до учасників, реєстрація:

1. Учасниками Конкурсу «Селфі з улюбленим викладачем» можуть бути громадяни України, які станом на момент реєстрації є студентами вишів І – ІV рівня акредитації незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування усіх форм навчання.

Читати повністю...

Зміни у розкладі навчальних занять на 2 семестр 2014/2015 н.р.

pen3.jpg

З метою раціонального використання робочого часу, враховуючи, що упродовж другого навчального семестру ряд вихідних та святкових днів приходиться на понеділок, внесено зміни до розкладів навчальних занять на 2 семестр 2014/2015 навчального року. Лекції, практичні та лабораторні заняття будуть проводитись:

- у вівторок, 10 березня - за розкладом понеділка, 9 березня;

- у четвер, 16 квітня - за розкладом понеділка, 13 квітня;

- у середу, 6 травня - за розкладом понеділка, 4 травня.

Учасникам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» (13-15 травня 2015 року)!

olimpiada_2.jpg

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Тернопільського національного економічного університету 13-15 травня 2015 року буде проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Читати повністю...

Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2014/2015 н.р.

Олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит» І етап ТНЕУ 2015 р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 6 лютого 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

Читати повністю...

Олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит» 2014-2015 н.р.

img_4373_an2.jpg

Шостого лютого 2015 року відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» в ауд. 2113 (м. Тернопіль, майдан Перемоги, 3, корпус № 2), початок об 11.00 год.

Читати повністю...

Чотири безкоштовні освітні можливості від КПМГ

kmpg

КПМГ в Україні пропонує 4 безкоштовні освітні можливості для студентів і випускників. Розпочинайте новий рік із користю – інвестуйте у свої знання!

KPMG International Case Competition 2015

Скористатися шансом. Кинути виклик собі. Розширити горизонти.

Читати повністю...

До уваги професорсько-викладацького складу факультету обліку і аудиту!

candles.jpg

21 січня 2015 р. о 9.30 у капличці Тернопільського національного економічного університету відбудеться молебень за мир, злагоду та здоров’я для професорсько-викладацького складу факультету обліку і аудиту. Після молебню відбудеться освячення робочих приміщень факультету обліку і аудиту в корпусі № 2.

Прохання підтримати спільну молитву.

Читати повністю...