Бухгалтерський облік в Україні в процесі імплементації європейського законодавства - Круглий стіл - 15 грудня 2014 р.

image_kr_stil.jpg

У контексті пошуку шляхів та вирішення проблем імплементації європейського законодавства кафедра бухгалтерського обліку в державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ 15 грудня 2014 р. ініціює проведення круглого столу на тему: «Бухгалтерський облік в Україні в процесі імплементації європейського законодавства».

Читати повністю...

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту 30.11.2014 р.

Факультет обліку і аудиту проводить день відкритих дверей 30 листопада 2014р. об 11.00 в аудиторії 2111 (м. Тернопіль, вул. Майдан Перемоги 3, корпус №2).

У програмі:

1. Зустріч з адміністрацією університету та факультету, студентським активом.

Читати повністю...

Екскурсія до SEBN`UA (СЕ-БордНетце Україна)

SEBN`UA (СЕ-БордНетце Україна)

Студенти другого курсу факультету обліку і аудиту 20 листопада 2014 року в межах вивчення дисципліни "Системи технологій" відвідали з екскурсійною метою провідне промислове підприємство Тернопільщини SEBN`UA (СЕ-БордНетце Україна) з виладачем курсу Муравським Володимиром Васильовичем.

Читати повністю...

Вакансії в Компанії «Волошин»

Компанії «Волошин» потрібні на постійну роботу: Консультант-бухгалтер з впровадження програм 1С; Менеджер зі збуту програмного забезпечення 1С.

З обов'язками та вимогами можна ознайомитись з прикріплених додаткових файлів.

Читати повністю...

Співпраця з польськими освітніми закладами

img_6017.jpg

Співпраця з польськими освітніми закладами Тринадцятого листопада у ТНЕУ з робочим візитом перебувала делегація зі Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» (м. Ольштин, Республіка Польща). До ТНЕУ завітали: ректор, професор Збігнєв Лауданский, проректор, доктор Станіслав Шмітка, декан, доктор Анна Міхальчик, спеціаліст з міжнародних зв’язків Магдалена Ярошевська, завідувач кафедри менеджменту Стефан Мігус.

Читати повністю...

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики»

anons.jpg

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики» Колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики», яка відбудеться в місті Тернополі 5 грудня 2014 року.

Читати повністю...

Круглий стіл «Перспективи розвитку аудиту в процесі трансформації економічних систем»

dsc_1052.jpg

11 листопада 2014 року у приміщенні бібліотеки ТНЕУ відбувся круглий стілна тему «Перспективи розвитку аудиту в процесі трансформації економічних систем». У науковому заході взяли участь викладачі та студенти-члени студентського наукового товариства кафедри аудиту, ревізії та аналізу.

Читати повністю...

Квест "Лабіринтами науково-економічної теорії"

01_10469283.jpg

7 листопада команда Факультету обліку і аудиту прийняла участь у ІІ науковому квесті "Лабіринтами науково-економічної теорії".

На чолі із капітаном - студенткою Любою Бабій команда, яка складалась із студентів та викладачів факультету справилась із усіма поставленими завданнями та успішно фінішувала.

Читати повністю...