Круглий стіл - Бухгалтерський облік в Україні в процесі імплементації європейського законодавства - підсумки

Круглий стіл ФОА ТНЕУ

У контексті пошуку шляхів та вирішення проблем імплементації європейського законодавства кафедра бухгалтерського обліку в державному секторі економіки та сфері послуг 15 грудня 2014 року провела круглий стіл на тему: «Бухгалтерський облік в Україні в процесі імплементації європейського законодавства».

Читати повністю...

Відбудеться конференція трудового колективу ТНЕУ

Нагадуємо усім делегатам факультету обліку і аудиту, що 17 грудня 2014 року о 12.00 год відбудеться конференція трудового колективу у актовій залі університету (вул. Львівська, 11, 1 корпус).

Початок реєстрації делегатів об 11.00 годині.

Бухгалтерський облік в Україні в процесі імплементації європейського законодавства - Круглий стіл - 15 грудня 2014 р.

image_kr_stil.jpg

У контексті пошуку шляхів та вирішення проблем імплементації європейського законодавства кафедра бухгалтерського обліку в державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ 15 грудня 2014 р. ініціює проведення круглого столу на тему: «Бухгалтерський облік в Україні в процесі імплементації європейського законодавства».

Читати повністю...

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту 30.11.2014 р.

Факультет обліку і аудиту проводить день відкритих дверей 30 листопада 2014р. об 11.00 в аудиторії 2111 (м. Тернопіль, вул. Майдан Перемоги 3, корпус №2).

У програмі:

1. Зустріч з адміністрацією університету та факультету, студентським активом.

Читати повністю...

Екскурсія до SEBN`UA (СЕ-БордНетце Україна)

SEBN`UA (СЕ-БордНетце Україна)

Студенти другого курсу факультету обліку і аудиту 20 листопада 2014 року в межах вивчення дисципліни "Системи технологій" відвідали з екскурсійною метою провідне промислове підприємство Тернопільщини SEBN`UA (СЕ-БордНетце Україна) з виладачем курсу Муравським Володимиром Васильовичем.

Читати повністю...

Вакансії в Компанії «Волошин»

Компанії «Волошин» потрібні на постійну роботу: Консультант-бухгалтер з впровадження програм 1С; Менеджер зі збуту програмного забезпечення 1С.

З обов'язками та вимогами можна ознайомитись з прикріплених додаткових файлів.

Читати повністю...

Співпраця з польськими освітніми закладами

img_6017.jpg

Співпраця з польськими освітніми закладами Тринадцятого листопада у ТНЕУ з робочим візитом перебувала делегація зі Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» (м. Ольштин, Республіка Польща). До ТНЕУ завітали: ректор, професор Збігнєв Лауданский, проректор, доктор Станіслав Шмітка, декан, доктор Анна Міхальчик, спеціаліст з міжнародних зв’язків Магдалена Ярошевська, завідувач кафедри менеджменту Стефан Мігус.

Читати повністю...

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики»

anons.jpg

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики» Колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики», яка відбудеться в місті Тернополі 5 грудня 2014 року.

Читати повністю...