До уваги студентів!

ukraine_poland.jpg

Вперше, з наступного навчального року, Ви отримаєте унікальну можливість навчатися за програмою ДВОХ ДИПЛОМІВ!

З ініціативи завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, д.е.н, проф. Лучка М.Р. в межах Угоди про наукове та навчально-методичне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вищою Школою Інформатики та економіки Товариства «Знання» м. Ольштин (Республіка Польща) студенти ТНЕУ спеціалізацій «Облік і контроль в державному секторі економіки» та «Облік і контроль в підприємствах сфери послуг» мають можливість навчатися за програмою двох дипломів.

Читати повністю...

Відбулася відкрита лекція професора Зеновія Васильовича Задорожного

img_4280.jpg

31 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради університету професорсько-викладацький колектив та студенти ТНЕУ відвідали відкриту лекцію доктора економічних наук, професора Зеновія Васильовича Задорожного на тему: «Шляхи реформування обліку в Україні».

Метою лекції є обґрунтування шляхів реформування вітчизняної облікової системи з метою покращення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів для прийняття управлінських рішень.

Читати повністю...

Студенти факультету обліку і аудиту відвідали Тернопільський драмтеатр імені Т.Г. Шевченка

ternopiol_dramteatr.jpg

Двадцять дев’ятого жовтня 2014 року студенти груп ОДС-11 та ОБС-21 факультету обліку і аудиту разом із завідувачем кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг д.е.н., проф. Лучко Михайлом Романовичем та кураторами груп: викладачем Лукановською Іриною Романівною та викладачем Фаріон Антоніною Іванівною, а також спеціалістом деканату Глух Наталією Володимирівною відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Читати повністю...

Проект «Відкрита лекція» - професор Я.В. Мех

10518582.jpg

29 жовтня 2014 року відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, професора Ярослава Васильовича Меха на тему: «Проблеми теорії та практики аудиту, як прогресивна альтернатива розробки системи науки про аудит».

Читати повністю...

Проект «Відкрита лекція» - професор Г.П. Журавель

img_3751.jpg

«Відкрита лекція» у ТНЕУ 27 жовтня 2014 року відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, професора Григорія Павловича Журавля на тему: «Роль обліку в управлінні підприємством і його забезпечення».

Лекція була дуже цікавою, адже професор розкривав її зміст на прикладі організації навчального процесу в університеті.

Читати повністю...

«Першокурснику на допомогу»

1414063513.jpg

«Першокурснику на допомогу» 22 жовтня 2014 року, у читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулася зустріч студентів першого курсу (група ОДС-11) факультету обліку та аудиту з викладачами кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг. Кожен студент мав можливість поспілкуватись з професорсько-викладацьким колективом та завідувачем кафедри доктором економічних наук, професором М. Р. Лучком, отримати відповіді на запитання й розповісти, чому обрав саме цю спеціальність.

Читати повністю...

Проект «Відкрита лекція» - професор Я.Д. Крупка

1413966436_img_3512.jpg

21 жовтня 2014 року відбулася лекція доктора економічних наук, професора Ярослава Дмитровича Крупки на тему: «Проблеми визнання та інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності підприємств».

Учасники заходу розглянули різні визначення інвестицій, класифікацію інвестицій, форми і методи інвестиційної діяльності.

Читати повністю...

Проект «Відкрита лекція» триває

1413467951_img_3341.jpg

16 жовтня 2014 року відбулася лекція Зіновія Володимировича Гуцайлюка на тему «Бухгалтерський облік в системі економічної безпеки та економічних ризиків».

Відкрив захід проректор з наукової роботи Зеновій-Михайло Васильович Задорожний. Він наголосив на важливості й необхідності проведення таких занять. Адже таким чином професорсько-викладацький колектив університету має можливість поділитися своїми знаннями і досвідом.

Читати повністю...