Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики»

anons.jpg

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики» Колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики», яка відбудеться в місті Тернополі 5 грудня 2014 року.

Читати повністю...

Круглий стіл «Перспективи розвитку аудиту в процесі трансформації економічних систем»

dsc_1052.jpg

11 листопада 2014 року у приміщенні бібліотеки ТНЕУ відбувся круглий стілна тему «Перспективи розвитку аудиту в процесі трансформації економічних систем». У науковому заході взяли участь викладачі та студенти-члени студентського наукового товариства кафедри аудиту, ревізії та аналізу.

Читати повністю...

Квест "Лабіринтами науково-економічної теорії"

01_10469283.jpg

7 листопада команда Факультету обліку і аудиту прийняла участь у ІІ науковому квесті "Лабіринтами науково-економічної теорії".

На чолі із капітаном - студенткою Любою Бабій команда, яка складалась із студентів та викладачів факультету справилась із усіма поставленими завданнями та успішно фінішувала.

Читати повністю...

Вітаємо Фаріон А.І.

dyplom_farion_ai.jpg

Факультет обліку та аудиту вітає з перемогою Фаріон Антоніну Іванівну у номінації «Найкраща методична розробка». Нагородження проводилось у м. Києві на ХII Всеукраїнській щорічній конференції вищих навчальних закладів України в рамках програми «Корпорація Парус – для навчальних закладів України» та «Хмарні технології в освіті».

Читати повністю...

Зустріч з першокурсниками до «Дня української писемності та мови»

01_10630613.jpg

7 листопада 2014 року в рамках тижня української культури в ТНЕУ з метою підтримки традицій університету, культивування кращих рис української ментальності, виховання любові та толерантності до рідної культури, організації змістовного дозвілля студентів відбулась зустріч викладачів кафедри аудиту, ревізії та аналізу з студентами групи ОКР-11. Почесним гостем на свято запрошено кандидата філологічних наук Петра Івановича Сороку (українського письменника, літературознавця, редактора, видавця, члена НСПУ, міжнародного ПЕН-клубу, секретаря Тернопільської обласної організації НСПУ).

Читати повністю...

Проект "Старання в засвоєнні дисциплін випускової кафедри - ознака професіоналізму випускника ТНЕУ"

1_10710227.jpg

Завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу д.е.н., доц. В.А. Дерій започаткував новий проект "Старання в засвоєнні дисциплін випускової кафедри - ознака професіоналізму випускника ТНЕУ". Відбулося перше нагородження переможців за особливу старанність у вивченні навчальної дисципліни «АУДИТ» та опануванні його прекрасних фундаментальних принципів: чесність, ретельність, доброзичливість, а також за відданість майбутній професії, яку дає спеціальність «Облік і аудит» Тернопільського національного економічного університету.

Читати повністю...

До уваги студентів!

ukraine_poland.jpg

Вперше, з наступного навчального року, Ви отримаєте унікальну можливість навчатися за програмою ДВОХ ДИПЛОМІВ!

З ініціативи завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, д.е.н, проф. Лучка М.Р. в межах Угоди про наукове та навчально-методичне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вищою Школою Інформатики та економіки Товариства «Знання» м. Ольштин (Республіка Польща) студенти ТНЕУ спеціалізацій «Облік і контроль в державному секторі економіки» та «Облік і контроль в підприємствах сфери послуг» мають можливість навчатися за програмою двох дипломів.

Читати повністю...

Відбулася відкрита лекція професора Зеновія Васильовича Задорожного

img_4280.jpg

31 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради університету професорсько-викладацький колектив та студенти ТНЕУ відвідали відкриту лекцію доктора економічних наук, професора Зеновія Васильовича Задорожного на тему: «Шляхи реформування обліку в Україні».

Метою лекції є обґрунтування шляхів реформування вітчизняної облікової системи з метою покращення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів для прийняття управлінських рішень.

Читати повністю...