Проект «Відкрита лекція» триває

1413467951_img_3341.jpg

16 жовтня 2014 року відбулася лекція Зіновія Володимировича Гуцайлюка на тему «Бухгалтерський облік в системі економічної безпеки та економічних ризиків».

Відкрив захід проректор з наукової роботи Зеновій-Михайло Васильович Задорожний. Він наголосив на важливості й необхідності проведення таких занять. Адже таким чином професорсько-викладацький колектив університету має можливість поділитися своїми знаннями і досвідом.

Читати повністю...

Відбулося засідання СНТ кафедри аудиту, ревізії та аналізу

img_5546.jpg

15 жовтня 2014 року проведено засідання студентського наукового товариства кафедри аудиту, ревізії та аналізу, за результатами якого визначено основні питання його функціонування на 2014-2015 н.р. До складу товариства увійшли студенти 1-5 курсів факультету обліку і аудиту, які цікавляться науково-дослідною діяльністю та вирішенням теоретичних і прикладних проблем економічних наук.

Читати повністю...

Зустріч з вчителями та учнями Тернопільського НВК "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

Зустріч з вчителями та учнями Тернопільського НВК

У суботу, 11 жовтня 2014 року в стінах Тернопільського національного економічного університету відбулася зустріч колективу кафедри аудиту, ревізії та аналізу з вчителями та учнями Тернопільського НВК "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука" (ініціатори зустрічі – к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Романів Світлана Романівна та директор навчального закладу Остапчук Олександр Миколайович).

Читати повністю...

Відбулася конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні”

Конференція ФОА 10-11 жовтня 2014р.

10 жовтня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті розпочала свою роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні”. Організатором конференції виступив факультет обліку і аудиту ТНЕУ.

Читати повністю...

Сумуємо...

Глух Володимир Михайлович

Ректорат, профспілковий комітет, професорсько-викладацький колектив факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету глибоко сумують з приводу смерті доцента кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Володимира Михайловича Глуха і висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям. Низько схиляємо голову перед його відходом у вічність. Ми завжди будемо пам’ятати людину, яку ми поважали за доброзичливість та людяність.

Читати повністю...

Проект «Відкрита лекція» триває

Проект «Відкрита лекція» - Лучко М.Р.

8 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора Михайла Романовича Лучка на тему «Невизначеність та ймовірність господарських операцій: до питання бухгалтерського обліку».

Захід відкрив в. о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність), кандидат технічних наук, доцент Олег Петрович Адамів. Він наголосив на важливості проведення таких проектів для залучення студентів до наукової діяльності.

Читати повністю...

Проект «Відкрита лекція»

Проект «Відкрита лекція» - Дерій В.А.

3 жовтня 2014 року відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора Василя Антоновича Дерія на тему «Проблеми науки, навчання і практики економічного аналізу».

Захід відкрив перший проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Микола Іванович Шинкарик. Він зазначив, що такі лекції є чудовою нагодою почерпнути нові знання, поділитися досвідом та вирішити дискусійні питання. Також наголосив: «Цей проект має на меті залучити студентів до наукової роботи й допомогти реалізувати себе в університеті».

Читати повністю...

Молоді науковці розпочали роботу!

Молоді науковці розпочали роботу

2 жовтня 2014 року в залі засідань ректорату ТНЕУ відбулось організаційне засідання Студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері, в якому взяли участь студенти факультету обліку і аудиту – діючі учасники, а також ті, хто в цьому році приєднався до наукового центру.

Читати повністю...