Наукова конференція студентів коледжів ТНЕУ «Науковий пошук студентської молоді в умовах сучасних освітніх інновацій»

img_0899_a.jpg

Професорсько-викладацький склад факультету обліку і аудиту взяв участь у науковій конференції студентів коледжів ТНЕУ «Науковий пошук студентської молоді в умовах сучасних освітніх інновацій», яка була проведена 21 травня 2014 року Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету.

Читати повністю...

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2013/2014 навчального року

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Тернопільського національного економічного університету 14-16 травня 2014 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Читати повністю...

Збаразький замок - перлина архітектури та пам’ятка історії Тернопільщини

img_4003_a.jpg

У травні 2014 року, студенти групи РК-11 факультету обліку та аудиту разом із куратором, викладачем кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Шестерняк Марією Михайлівною відвідали Збаразький замок, що входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Замок є справжньою перлиною архітектури, однією з найцінніших пам’яток історії Тернопільщини та окрасою старовинного Збаража.

Читати повністю...

Вакансії в компанії KPMG!!!

kmpg

Якщо Ви студент економічних та юридичних спеціальностей останніх курсів, добре навчаєтесь, вільно володієте англійською мовою та мрієте про кар’єру в успішній міжнародній компанії, поспішайте подати заявку в KPMG на одну з наших вакансій:

· Audit Assistant, Audit

· Intern, Valuation group, Corporate Finance

· Tax Intern, International Corporate Tax, Tax and Legal

Читати повністю...

Науково-практичний круглий стіл «Система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики»

1-img_3598.jpg

29 квітня 2014 року відбувся науково-практичний круглий стіл «Система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики» організований кафедрою аудиту, ревізії та контролінгу факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

У заході взяли участь: представники професорсько-викладацького складу кафедри аудиту ревізії та контролінгу і кафедри обліку в промисловості, студенти 1-4 курсів та члени студентських наукових гуртків ФОА, завідувач самостійного сектору внутрішнього аудиту та контролю головного управління державної казначейської служби України у Тернопільській області Андрій Леонідович Мірошник, який був запрошений з ініціативи декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Олександра Любомировича Шашкевича.

Читати повністю...

Електронна газета «Інтерактивна бухгалтерія»

iteraktyvna_bukhalteria_112.png

Електронна газета «Інтерактивна бухгалтерія» — щоденне електронне видання для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін.

Періодичність виходу: із червня 2013 року газета виходить у щоденному режимі (у робочі дні). Тож наші передплатники першими отримуватимуть усю необхідну професійну інформацію.

Читати повністю...

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей ФОА 2014 р.

12 квітня 2014 р. відбувся День відкритих дверей факультету обліку і аудиту.

З вітальним словом до майбутніх студентів звернувся декан факультету обліку і аудиту к.е.н., доцент Шашкевич Олександр Любомирович, який презентував факультет, згадав його історію, розповів про сьогодення та окреслив перспективи розвитку.

Читати повністю...

Відбувся науковий семінар «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні»

img_3254_a.jpg

27 березня 2014 року у межах засідання студентського наукового гуртка кафедри аудиту ревізії та контролінгу проведено тематичний семінар на тему: «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні».

Читати повністю...