Вітаємо нового голову СНТ ТНЕУ!

Голова СНТ ТНЕУ - Кізюк Надія

Щиро вітаємо студентку групи ОБ-41 факультету обліку та аудиту Надію Кізюк із обранням на посаду голови Студентського наукового товариства ТНЕУ.

Студентський та викладацький колектив ФОА бажає Надії творчої наснаги, плідної праці, реалізації задуманих планів щодо розвитку студентської науки та успіхів на нелегкій науковій ниві!

Посвята першокурсників у студенти

c4t7xb1xtso.jpg

Посвята першокурсників у студенти – це перший крок учорашніх школярів у справжнє студентське життя.

15 вересня відбулася посвята першокурсників факультету обліку і аудиту. Святкування відбувалося на дальньому пляжі, що створювало атмосферу пляжної вечірки. Були присутні як студентський так і викладацький актив. Веселу шоу-програму забезпечили студентські активісти Ковбасюк Ірина та голова УРС Бич Павло. Спочатку привітали наших першокурсників декан факультету Шашкевич Олександр Любомирович, заступник декана Бурденюк Тарас Григорович а також куратори груп Шевчук Олег Антонович і Семенюк Віта Зіновіївна. Слова клятви першокурсників звучали гордо і цілеспрямовано, наче вони обіцяли на все життя залишитись студентами.

Читати повністю...

Конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні” 10-11 жовтня 2014 року

Фото конференції

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні”, яка відбудеться 10-11 жовтня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті.

Реєстрація учасників конференції 10 жовтня 2014 р. з 9:00 до 10:00.

Читати повністю...

Урочистий захід до Дня знань

До уваги студентів 2014 року вступу та їх батьків у неділю 31 серпня о 11.00 год. біля першого корпусу відбудеться урочистий захід «Студентська молодь – майбуття держави» до Дня знань.

Збір перед першим корпусом біля хоругви факультету обліку і аудиту до 10.45 год. Форма одягу український стрій.

Після заходу у 2 корпусі о 12.30 год. відбудуться збори в аудиторії 2111.

Адміністрація факультету обліку і аудиту

Сумуємо...

1406876966_v4i6mo35fhg.jpg

З сумом повідомляємо, що Україна втратила ще одного свого сина... Життя за Батьківщину віддав студент п’ятого курсу факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, 22-річний мешканець с. Чернелів-Руський Тернопільського району Володимир Гарматій.

Ще в квітні 2014 року Володимир був мобілізований до лав армії, служив у 72 бригаді під Сєвєродонецьком. Він мужньо стояв на захисті рідного краю і до останнього боронив його від агресорів.

Колектив факультету обліку і аудиту та ТНЕУ висловлює співчуття рідним та друзям покійного. В ці важкі хвилини щиро поділяємо Ваше горе і схиляємо голови у глибокій скорботі...

Країна не забуває своїх героїв! Герої не вмирають!


Вічна пам'ять!

Вітаємо бухгалтерів з професійним святом!

З днем бухгалтера!!!

Шановні бухгалтери! Від імені факультету обліку і аудиту прийміть в цей чудовий літній день вітання з Вашим професійним святом.

Нехай він для Вас буде сповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Ваша праця вкрай необхідна і клопітка, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю,принциповістю, законністю.

Бухгалтери — люди скрупульозні та творчі, з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр. Отож, від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

Адміністрація факультету обліку і аудиту

Урочисте вручення дипломів випускникам факультету обліку і аудиту 2014 року

Вручення дипломів

9 липня 2014 року в залі засідань вченої ради ТНЕУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам п’ятого курсу факультету обліку і аудиту. Дипломи спеціальності 8.030509 (магістр з обліку і аудиту) отримали 54 випускники, дипломи спеціальності 7.030509 (спеціаліст з обліку і аудиту) отримали 11 випускників. За відмінні успіхи в навчанні 2 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Читати повністю...