Урочистий захід до Дня знань

До уваги студентів 2014 року вступу та їх батьків у неділю 31 серпня о 11.00 год. біля першого корпусу відбудеться урочистий захід «Студентська молодь – майбуття держави» до Дня знань.

Збір перед першим корпусом біля хоругви факультету обліку і аудиту до 10.45 год. Форма одягу український стрій.

Після заходу у 2 корпусі о 12.30 год. відбудуться збори в аудиторії 2111.

Адміністрація факультету обліку і аудиту

Сумуємо...

1406876966_v4i6mo35fhg.jpg

З сумом повідомляємо, що Україна втратила ще одного свого сина... Життя за Батьківщину віддав студент п’ятого курсу факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, 22-річний мешканець с. Чернелів-Руський Тернопільського району Володимир Гарматій.

Ще в квітні 2014 року Володимир був мобілізований до лав армії, служив у 72 бригаді під Сєвєродонецьком. Він мужньо стояв на захисті рідного краю і до останнього боронив його від агресорів.

Колектив факультету обліку і аудиту та ТНЕУ висловлює співчуття рідним та друзям покійного. В ці важкі хвилини щиро поділяємо Ваше горе і схиляємо голови у глибокій скорботі...

Країна не забуває своїх героїв! Герої не вмирають!


Вічна пам'ять!

Вітаємо бухгалтерів з професійним святом!

З днем бухгалтера!!!

Шановні бухгалтери! Від імені факультету обліку і аудиту прийміть в цей чудовий літній день вітання з Вашим професійним святом.

Нехай він для Вас буде сповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Ваша праця вкрай необхідна і клопітка, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю,принциповістю, законністю.

Бухгалтери — люди скрупульозні та творчі, з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр. Отож, від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

Адміністрація факультету обліку і аудиту

Урочисте вручення дипломів випускникам факультету обліку і аудиту 2014 року

Вручення дипломів

9 липня 2014 року в залі засідань вченої ради ТНЕУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам п’ятого курсу факультету обліку і аудиту. Дипломи спеціальності 8.030509 (магістр з обліку і аудиту) отримали 54 випускники, дипломи спеціальності 7.030509 (спеціаліст з обліку і аудиту) отримали 11 випускників. За відмінні успіхи в навчанні 2 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Читати повністю...

Вручення дипломів випускникам 2014 р. факультету обліку і аудиту

vruchennia_dyplomiv.jpg

В середу 9 липня 2014 р. в залі засідань Вченої ради ТНЕУ (2 поверх, корпус №11, вул. Львівська, 11а) о 14.00 год. відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам п’ятого курсу Факультету обліку і аудиту.

Запрошуються всі випускники.

Науково-практичний круглий стіл «Аудит в Україні та за кордоном»

Науково-практичний круглий стіл «Аудит в Україні та за кордоном»

17 червня 2014 року відбувся науково-практичний круглий стіл «Аудит в Україні та за кордоном» організований кафедрою аудиту, ревізії та контролінгу факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

У заході взяли участь: представники професорсько-викладацького складу кафедри аудиту ревізії та контролінгу і кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері, студенти 1-5 курсів та члени студентських наукових гуртків ФОА.

Читати повністю...

Нагородження переможців професійного конкурсу «Молодий бухгалтер»

Фото з переможцями

13 червня 2014 року відбулося нагородження переможців професійного конкурсу «Молодий бухгалтер», що проводився між студентами 3 курсу коледжів Тернопільського національного економічного університету. Нагороджували переможців директор навчально-наукового інституту інноваційних і освітніх технологій, доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк та декан факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент Олександр Любомирович Шашкевич.

Читати повністю...