Екскурсія до музею Соломії Крушельницької

Екскурсія до музею Соломії Крушельницької

Днями студенти факультету обліку і аудиту, факультету комп’ютерних інформаційних технологій та юридичного факультету побували у музеї-садибі Соломії Крушельницької, що в c. Біла, Тернопільського району.

Музей видатної оперної співачки розміщений в житловому будинку маєтку Крушельницьких – єдиному, що уцілів після Першої та Другої світових воєн.

Читати повністю...

Літня мовна школа у Польщі

polska_movna_shkola.jpg

Серед студентів ТНЕУ оголошується конкурс для відбору учасників міжнародного проекту «Літня мовна школа», який відбудеться у період 08–19 вересня 2014 р. на базі факультету економіки, управління і туризму Вроцлавського економічного університету (м. Єлєня Ґура, Республіка Польща). За вказаний період пропонується вивчення англійської мови на основі польської, цікаві екскурсії в гори та захоплююча подорож до Дрездена.

Читати повністю...

Наукова конференція студентів коледжів ТНЕУ «Науковий пошук студентської молоді в умовах сучасних освітніх інновацій»

img_0899_a.jpg

Професорсько-викладацький склад факультету обліку і аудиту взяв участь у науковій конференції студентів коледжів ТНЕУ «Науковий пошук студентської молоді в умовах сучасних освітніх інновацій», яка була проведена 21 травня 2014 року Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету.

Читати повністю...

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2013/2014 навчального року

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Тернопільського національного економічного університету 14-16 травня 2014 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Читати повністю...

Збаразький замок - перлина архітектури та пам’ятка історії Тернопільщини

img_4003_a.jpg

У травні 2014 року, студенти групи РК-11 факультету обліку та аудиту разом із куратором, викладачем кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Шестерняк Марією Михайлівною відвідали Збаразький замок, що входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Замок є справжньою перлиною архітектури, однією з найцінніших пам’яток історії Тернопільщини та окрасою старовинного Збаража.

Читати повністю...

Вакансії в компанії KPMG!!!

kmpg

Якщо Ви студент економічних та юридичних спеціальностей останніх курсів, добре навчаєтесь, вільно володієте англійською мовою та мрієте про кар’єру в успішній міжнародній компанії, поспішайте подати заявку в KPMG на одну з наших вакансій:

· Audit Assistant, Audit

· Intern, Valuation group, Corporate Finance

· Tax Intern, International Corporate Tax, Tax and Legal

Читати повністю...

Науково-практичний круглий стіл «Система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики»

1-img_3598.jpg

29 квітня 2014 року відбувся науково-практичний круглий стіл «Система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики» організований кафедрою аудиту, ревізії та контролінгу факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

У заході взяли участь: представники професорсько-викладацького складу кафедри аудиту ревізії та контролінгу і кафедри обліку в промисловості, студенти 1-4 курсів та члени студентських наукових гуртків ФОА, завідувач самостійного сектору внутрішнього аудиту та контролю головного управління державної казначейської служби України у Тернопільській області Андрій Леонідович Мірошник, який був запрошений з ініціативи декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Олександра Любомировича Шашкевича.

Читати повністю...

Електронна газета «Інтерактивна бухгалтерія»

iteraktyvna_bukhalteria_112.png

Електронна газета «Інтерактивна бухгалтерія» — щоденне електронне видання для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін.

Періодичність виходу: із червня 2013 року газета виходить у щоденному режимі (у робочі дні). Тож наші передплатники першими отримуватимуть усю необхідну професійну інформацію.

Читати повністю...