Студенти факультету побували в Тернопільському драмтеатрі імені Т.Г. Шевченка

img_01.jpg

Двадцять сьомого жовтня 2013 року студенти груп РК-31 та РК-11 факультету обліку і аудиту разом із викладачами кафедри аудиту, ревізії та контролінгу: кураторами доцентом Романів Світланою Романівною та викладачем Шестерняк Марією Михайлівною, а також доцентом Михайлишин Надією Петрівною відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Читати повністю...

Презентація Агрохолдингу "Мрія" для студентів старших курсів

Презентація Агрохолдингу

Представники Агрохолдингу "Мрія" ознайомили майбутні фахівці із сучасними освітніми проектами агрохолдингу.

Усі бажаючі взяли участь у першому етапі відбору на новітні бухгалтерські тренінги, що здійснює "Мрія".

Читати повністю...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2012/2013 н.р.

img_4373_an.jpg

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 н.р.» від 23.01.2013 р. № 46 на базі Тернопільського національного економічного університету 14-16 травня 2013 р. проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь студенти з 64 провідних вищих навчальних закладів України (121 учасник).

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: „Фінансовий облік”, „Управлінський облік”, „Організація та методика економічного аналізу”, „Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням комп’ютерної техніки.

Читати повністю...