Академічна спільнота ТНЕУ пробігла «Університетську милю»

18739304_776536335843615_8567840651850319690_o.jpg 31 травня 2017 року адміністрація, професорсько-викладацький колектив, працівники, студенти, спортсмени й активісти, слухачі Центру підготовки офіцерів запасу Тернопільського національного економічного університету зібралися біля Церкви Воздвиження Чесного Хреста (вул. Над Ставом, 1) щоб взяти участь у легкоатлетичному пробігу «Університетська миля», адже сьогодні у вищому навчальному закладі – Олімпійський день!

Почесними гостями цьогорічної акції став заступник Міністра освіти і науки України Роман Володимирович Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Григорович Стеценко, начальник Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України Олександр Володимирович Бірюков, заступник голови Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України Віталій Михайлович Ігнатенко.

Приємно, що разом зі студентами й спортсменами-олімпійцями у спортивній зустрічі взяли участь вихованці тернопільських спортивних шкіл: Спортивної школи «Екстрим», Дитячо-юнацької спортивної школи № 1, Дитячо-юнацької спортивної школи № 2, Дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту.

Учасники акції бігли вулицями Руська, Гетьмана Мазепи, Майдан Перемоги, Львівська до центрального корпусу вищого навчального закладу. На Майдані знань ТНЕУ майоріли прапори факультетів університету, променіли щирі посмішки юнаків і дівчат.

Привітав молодь, професорсько-викладацький колектив і поважних гостей ректор вищого навчального закладу, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий: «Я гордий сьогодні стояти на цій сцені й бачити як горять Ваші очі! Приємно, що вже вкотре ми усією університетською спільнотою пробігли цю «Університетську милю». Спорт і здоровий спосіб життя завжди були одним із пріоритетних напрямів виховання гармонійно розвиненої особистості у ТНЕУ. Впевнений, що кожен із Вас не зупинятиметься перед труднощами на життєвому шляху, здолає усі перешкоди, а разом ми зробимо усе можливе, щоб наша країна була єдиною і сильною державою!»

Також присутніх привітали заступник Міністра освіти і науки України Роман Володимирович Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Григорович Стеценко.

З нагоди Олімпійського дня у ТНЕУ ректор університету А. І. Крисоватий, заступник Міністра освіти і науки України Р. В. Греба та директор Центру студентського спорту Р. С. Циквас відзначили колективи факультетів й інститутів.

Факультет обліку і аудиту отримав грамоту і подарунки за найактивнішу участь у спортивних заходах Тернопільського національного економічного університету та виховання патріотизму у молоді.

Щиро вітаємо усю університетську спільноту й гостей вищого навчального закладу зі святом спорту, енергії, сили і мужності, здоров’я й наполегливості. Нехай спортивна акція додасть кожному натхнення і снаги до нових здобутків і перемог!