Амстердам їде в Трускавець!

/ Переглядів: 687

vrklzcgyzpm.jpg

З нагоди Днів Європи в Україні в ТНЕУ відбувся брейн-ринг! Темою брейн-рингу була Європа, її історія, географія, устрій та інші цікаві факти. Участь у брейн-ринзі приймали 10 команд з кожного факультету, а також до нас завітали гості - школярі з м. Збаража.

Кожна команда обирала капітана та назву. Капітан розповідав коротко про команду та її учасників та чому вони особливі.

Гра складалася з трьох етапів:

- завдання для команди;

- завдання для капітанів;

- випадкове завдання.

Після кількох пробних питань гра розпочалась!

На першому етапі команді давалася одна хвилина на роздуми, після чого відповідь записувалася на листок і здавалася ведучому.

На другому етапі капітанам пропонували одинакові завдання, на котрі протягом часу мали відповісти лише капітани.

На третьому етапі капітани самостійно обирали випадковий листок із ускладненим завданням та разом із командою шукали на них відповідь.

За підсумком трьох етапів перемогла команда "Амстердам" факультету обліку і аудиту, де яскраво проявив себе капітан команди студент групи ОП-21 Окренець Володимир. Команда правильно відповіла на 10 питань, цим самим відірвалась від найближчого переслідувача на 4 пункти. Усі учасники були нагороджені цінними подарунками. Крім того команда-переможець відвідає регіональні змагання з брейн-рингу, присвячені також Дням Європи в Україні, що відбудуться 26 травня у м. Трускавець. Бажаємо їм удачі!