Бюро студентської кар’єри

/ Переглядів: 837

21462957_832897986874116_1563965814189816244_n.jpgНа факультеті обліку і аудиту 13 вересня 2017 року студентами заснована організація «Бюро студентської кар’єри».

На дійстві були присутні : декан факультету обліку та аудиту, кандидат економічних наук, доцент Панасюк Валентина Миколаївна, заступник декана, кандидат економічних наук, доцент Бурденюк Тарас Григорович, керівник організації кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Бречко Олександр Володимирович, завідувачі кафедр факультету та студентський актив. Розпочала захід із вступними словами декан факультету Панасюк Валентина Миколаївна.

Вона привітала усіх присутніх з відкриттям організації та зазначила, що саме Бюро студентської кар’єри допоможе багатьом студентам знайти хорошу роботу та відкриє двері в успішне майбутнє! Головна мета діяльності Бюро студентської кар’єри – сприяння студентам та випускникам ФОА у працевлаштуванні та адаптації їх до практичної діяльності, здійснення моніторингу їх кар’єри, соціальний захист студентів, встановлення та підтримання зворотних зв’язків з випускниками університету. Сподіваємося, що завдяки Бюро студентської кар'єри та його організаторам, чимало випускників з освітнім ступенем «магістр» та «бакалавр» отримають робочі місця за фахом.

Запрошуємо усіх до плідної співпраці!