Благодійна акція

fb_img_1513200587025.jpg

13 грудня 2017 року, з ініціативи декана ФОА Панасюк В.М., викладачі кафедри аудиту, ревізії та аналізу Саченко С.І., Бречко О.В. та Литвин З.Б., а також студенти групи ОКР – 41 Чижевська Ірина, Попко Назар, Сенів Юрій, Біляк Анна відвідали тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «МАЛЯТКО» та «КАРІТАС»

До збору коштів, для закупівлі тернопільському обласному спеціалізованому комунальному дитячому будинку «МАЛЯТКО» 32 комплектів столової посуди, дитячих бутилочок, памперсів, замальовок, книжечок, олівців, фламастерів, солодощів, долучились викладацький склад кафедри аудиту, ревізії та аналізу, студенти групи ОКР- 41, студенти групи ОЕЕ-11,студент групи ОЕЕм- 21. Руслан Дацюк привіз фрукти, які розділили і доставлені в тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «МАЛЯТКО» та «КАРІТАС». Викладачі кафедри обліку в державному секторі економіки та сфери послуг Хорунжак Н.М. та Жукевич С.М. також принесли канцтовари та дитячі іграшки, а студентка групи ОКР-41 Чижевська Іра принесла одяг які передано в КАРІТАС. Щиро вдячна також працівниці бібліотеки ТНЕУ за речі які вона принесла, вони передані в КАРІТАС.

Дуже шкода,що викладачі і студенти не змогли зустрітись з дітками. Адже до 22 грудня в «МАЛЯТКУ» карантин. Всі подарунки передано керівництву закладу. Дуже приємно було спілкуватись з керівником Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини Кубей Інгою Володимирівною та іншими працівниками «МАЛЯТКА». Вони показали нам кімнату відпочинку, а також зробили маленьку екскурсію закладом та запросили викладачів і студентів приходити до діток в гості.

Після повернення на факультет ще донесли кошти студенти групи ОЕЕм-11 та 12 (316 грн, ці кошти будуть витрачені на інші потрібні речі). В майбутньому плануємо відвідати Петриківський обласний геріатричний пансіонат. Долучайтесь!!! Адже робити добро так просто і приємно!!!

Підготувала: Саченко С.І.