Бухгалтерський облік: від теорії до практики

44921211_1603170566496296_5346703511461560320_o.jpg25 жовтня в тренінг-студії #факультетоблікуіаудитуТНЕУ відбувся майстер-клас «Бухгалтерський облік: від теорії до практики», який проводила менеджер з персоналу компанії «Волошин» Світлана Трибіда.

Модератором зустрічі була к.е.н., доцент кафедри обліку і контролю у сфері публічного управління ТНЕУ Мельник Наталія Геннадіївна.

Метою майстер-класу було дати відповіді на ключові питання, які виникають у студентів та випускників факультету обліку і аудиту при пошуку роботи за фахом: Де і як роботодавці шукають майбутніх співробітників? Які вимоги до кандидатів висуваються найчастіше? Які якості необхідно мати, щоб зацікавити рекрутера і потенційного керівника? На що орієнтуються роботодавці? Які очікування та реалії при пошуку роботи?

Як HR-менеджер з багаторічним досвідом, Світлана Трибіда на прикладі компанії «Волошин» розповіла студентам про вимоги роботодавців до потенційних працівників, особливості підготовки резюме та проходження співбесіди, специфіку корпоративної культури, про знання, вміння та компетенції, якими повинен володіти майбутній фахівець.

Студенти з цікавістю ознайомилися з діяльністю компанії "Волошин", яка сьогодні входить до ТОП-15 загальноукраїнського рейтингу Спілки автоматизаторів бізнесу. Компанія успішно реалізувала понад 1000 проектів для підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких галузях: електроенергетика, приладо- та машинобудування, сільське господарство, гірничодобувна промисловість, будівництво, гуртова та роздрібна торгівля, дистрибуція, харчова промисловість, металургія, текстиль, транспорт, телекомунікації, освіта, охорона здоров'я, туризм тощо. Також студенти переглянули фільм про програму AGROTRACER, яка розроблена фахівцями компанії "Волошин".