День першокурсника на факультеті обліку і аудиту ТНЕУ!!!

/ Переглядів: 2061

Студентська молодь - майбутнє держави!!!

31 серпня після урочистої посвяти в студенти в корпусі № 2 відбулася організаційна зустріч студентів-першокурсників факультету обліку і аудиту з викладачами та наставниками. На зустріч, окрім студентів, завітали також і батьки.

Зі щирими вітальними словами до присутніх звернулася декан факультету обліку і аудиту к.е.н.,доцент Панасюк Валентина Миколаївна, яка зазначила, що студенти-першокурсники стали частиною найвідомішого та престижнішого економічного університету України, адже саме тут вже протягом більше ніж 50 років народжуються та реалізуються ідеї та плани, що змінюють економіку країни.

Крім цього, студентів познайомили з завідувачами випускових кафедр, методистами та кураторами груп.

Декан факультету обліку і аудиту Панасюк В.М. вручила кожному першокурснику залікову книжку, календар з логотипом ФОА та шоколадну монетку.

В кінці зустрічі адміністрація факультету та студенти поставили квіти до меморіальної дошки колишнього студента факультету Гарматія Володимира, який загинув під час бойових дій в зоні АТО.