День відкритих дверей

/ Переглядів: 1687

12347815_513205285510056_4253246356070167968_n.jpg

6 грудня 2015 року відбувся День відкритих дверей на факультеті обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

У програмі Дня відкритих дверей:

- зустріч з адміністрацією факультету та представниками приймальної комісії;

- зустріч із студентським активом та презентація факультету;

- ознайомлення з Правилами прийому до ТНЕУ у 2016 р.;

- ознайомлення з матеріально-технічною базою;

- презентація міжнародних програм навчання, стажування та міжнародного обміну студентів WorkandTravel, APOLLOe.V., CentralEuropeanAcademyStudies, «Подвійний диплом» та проекту «Україна-Норвегія».

Серед гостей заходу були як учні - майбутні абітурієнти, так і їхні батьки.

Вітальне слово декана факультету Панасюк Валентини Миколаївни гості сприймали із видимим інтересом, адже виступ супроводжувався цікавими відео-роликами про життя факультету: як викладацького складу, так і студенства. Зокрема, Валентина Миколаївна відмітила високий науковий рівень професорсько-викладацького складу факультету, який підтверджується цифрами питомої ваги працівників із науковими ступенями; розповіла про нові спеціалізації, які планується відкрити на факультеті обліку і аудиту. Крім того, ознайомила гостей із можливостями навчання за кордоном для студентів саме факультету обліку і аудиту, це програма «Подвійний диплом» – навчання студентів разом із Університетом економіки та інформатики (м. Ольштин, Польща) та проект «Україна-Норвегія» - співпраця з Університетом Нурланда (м. Боддо, Норвегія), при цьому відмітивши вагому перевагу отримання двох дипломів за умови участі у програмах. Валентина Миколаївна також розповіла про міжнародні стажування та проходження практики студентами факультету у ряді міжнародних компаній.

Усі плюси та переваги студентського життя у рамках навчання на факультеті обліку та аудиту описав студентський декан Чоп Руслан.

Далі слово надали представнику приймальної комісії університету Луцишину Олегу Орестовичу, який дуже змістовно та із використанням наочних матеріалів розповів про правила прийому до Тернопільського національного економічного університету у 2016 році: особливості, новаторства, можливості допомоги абітурієнтам зі сторони університету при реєстрації на складання ЗНО тощо. Олег Орестович зауважив, що найближчим часом правила прийому будуть опубліковані на сайті ТНЕУ за адресою: www.tneu.edu.ua.

Зустріч була дуже насиченою та цікавою для усіх учасників.

По закінченню офіційної частини гостям було запропоновано взяти участь в оглядовій екскурсії територієї університету та ознайомитись із його структурою.

Факультет обліку і аудиту завжди чекає своїх студентів за адресою:

м. Тернопіль, майдан Перемоги, 3 (район Дружба),

2-й корпус ТНЕУ

Телефони для довідок: (0352) 47-50-76,

web-site: foa.tneu.edu.ua

e-mail: foa@tneu.edu.ua