День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей ФОА 2014 р.

12 квітня 2014 р. відбувся День відкритих дверей факультету обліку і аудиту.

З вітальним словом до майбутніх студентів звернувся декан факультету обліку і аудиту к.е.н., доцент Шашкевич Олександр Любомирович, який презентував факультет, згадав його історію, розповів про сьогодення та окреслив перспективи розвитку.

Приємною несподіванкою для учасників стало привітання гості свята – випускниці облікового факультету 1988 р., начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Хоми Лариси Зіновіївни, яка згадала про свої студентські роки, підкреслила важливість здобуття вищої освіти для професійного зростання та побудови кар’єри кожної людини. Лариса Зіновіївна наголосила майбутнім обліковцям та аудиторам про важливість професії обліковця в сучасному світі.

Від випускових кафедр виступили д.е.н., професор Крупка Я.Д. (кафедра обліку у виробничій сфері), д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучко М.Р., д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту, ревізії і контролінгу Пушкар М.С.

Про студентське життя розповів Голова Університетської ради студентів ТНЕУ, студент факультету обліку і аудиту Павло Бич.

Перед майбутніми абітурієнтами виступив відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ Возьний Казимир Зиновійович, який ознайомив абітурієнтів з особливостями Правил прийому до ТНЕУ у 2014 році.

Після завершення урочистої частини відбулася предметна олімпіада з математики та географії.

Фотозвіт: