«День здоров’я» на факультеті обліку і аудиту

44213854_529817937489670_8730627425580351488_o.jpgУ Тернопільському національному економічному університеті на факультеті обліку і аудиту 16 жовтня 2018 року проходив День Здоров’я з метою популяризації здорового способу життя та в рамках концепції еко-університет.

Відбулися наступні заходи:

- зустріч заступника декана зі студентами і викладачами факультету, котрі підтримують концепцію еко-університет і цього дня приїхали на роботу або навчання на велосипедах на роликах, героскутерах або прийшли пішки. Студенти факультету передали естафету щодо відзначення Дня здоров’я факультету фінансів ТНЕУ;

- фізкуль-хвилинка в котрій взяли участь більш як 100 чоловік: студенти 1-4 курсів, магістранти, викладачі факультету;

- майстер-клас на тему: «Валеологія і секрети особистого успіху». Модератори: Директор відділу здоров’я Української Уніатської Конференції Луцький Сергій Костянтинович та к. е. н., доцент кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу Бречко Олександр Володимирович.

- дегустація здорових продуктів та тренінг присвячений проблематиці здорового харчування.

- діагностика фізичного стану та визначення рівня здоров’я викладачів та студентів факультету обліку і аудиту.

На рухливій перерві відбулося заняття з оздоровчого фітнесу з елементами колового тренування, яке провела доцент кафедри фізичного виховання і спорту кандидат наук з фізичного виховання і спорту Маляр Неля Степанівна. Також відбувся велопробіг у межах студентського містечка та організовані естафети на велосипедах з подоланням полоси перешкод.

Дякуємо декану факультету обліку і аудиту Панасюк Валентині Миколаївні за організацію свята здоров’я на факультеті, а також викладачам та студентам за активну участь у запланованих заходах.

Передаємо естафету факультету Фінансів!