Ділова гра «Cashflow»

/ Переглядів: 791

04 жовтня 2018 року о 15:00 год. з ініціативи Бюро студентської кар’єри факультету обліку і аудиту відбулася ділова гра «Cashflow».

Метою гри було навчити студентів фундаментальним основам інвестування і тому, як успішно управляти своїми особистими фінансами.

Гра почалася з того, що гравці обирали професії, яким відповідав певний рівень доходу і щомісячних витрат. Далі кожен пройшов шлях від простого працівника до справжнього бізнесмена. Маючи можливість користуватися власними заощадженнями та кредитними коштами, учасники вирішували: вкладатися в малий бізнес, в цінні папери великих компаній, чи приберегти гроші до кращої можливості. При цьому, щасливчики могли дешево купити автівку чи земельну ділянку під Києвом та згодом перепродати їх втричі дорожче. А декому щастило менше і гроші витікали скрізь пальці на ремонт авто, нові духи чи фен для коханої половинки.

Упродовж гри учасники проявили неабиякі підприємницькі здібності, навчилися вести переговори та рахувати кожний долар. Завдяки досвідченим тренерам, усвідомили свої обмеження щодо фінансів і помилки в управлінні ними та відчули на своїй шкурі одну просту істину: «Багатство – це спосіб мислення, а не розмір банківського рахунку».

Після завершення ділової гри було відзначено творчий підхід кожного учасника, вміння швидко включатися в роботу та адаптуватися до змін на ринку. Всі гравці отримали надзвичайний поштовх для саморозвитку та велике бажання стати кимось більшим, ніж просто найманий працівник.