Диспут на тему: «Бухгалтер - можливості успішного працевлаштування»

/ Переглядів: 656

foto_1.jpg

5 грудня 2017 року на базі Центру практичної бухгалтерії, що функціонує при Факультеті обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету відбувся диспут на тему: «Бухгалтер - можливості успішного працевлаштування».

Засідання Центру проводилось за участі фахівців Тернопільського обласного центру зайнятості та студентів старших курсів Факультету обліку і аудиту. Представники центру зайнятості Смик Л.Я. та Гороховська О.Д. ознайомили присутніх із можливостями працевлаштування за обраною професією, технікою пошуку роботи, особливостями складання резюме та проходження співбесіди з роботодавцем.

При спілкуванні зі студентами, фахівцями центру зайнятості основна увага приділялася головним аспектам і проблемам, що виникають при працевлаштуванні спеціалістами в сфері бухгалтерського обліку. Гороховська О.Д. відзначила, що на сьогодні професія бухгалтера входить до списку найбільш затребуваних на ринку праці, оскільки вона пов’язана із стабільним заробітком, наявними вільними вакансіями, владою та можливостями працювати на себе. В свою чергу, Смик Л.Я. зауважила, що при працевлаштуванні за даною спеціальністю особливо важливим є представлення своїх професійних та особистих якостей. Лекторами були описані шляхи і можливості такого представлення, зокрема правила складання резюме, прийоми ділового спілкування, методи ефективної самопрезентації під час співбесіди. Особливе зацікавлення студентів викликали новітні способи презентації, шляхом запису відеорезюме.

Диспут пройшов у дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Кожен мав можливість поспілкуватися з фахівцями Тернопільського обласного центру зайнятості та отримати відповіді на важливі для нього питання.

Модератор Центру Назарова І.Я.