Діти – це наше майбутнє!

/ Переглядів: 769

dsc_59221.jpg

Сирітство… Що таке сирітство? Що ми знаємо про сирітство? Чи часто замислюємося над цим поняттям? Чи лише тоді, коли безпосередньо стикаємося з ним? Кожна дитина заслуговує на батьківську ласку, любов, теплоту. Але є діти, позбавлені цього. Життя ставить перешкоди перед кожною людиною. І кожен з нас має їх долати. Та коли ці перешкоди постають на шляху маленької, ще фізично й психологічно не сформованої дитини, її життя може набути лише чорних барв, саме тому наші студенти додають йому красок.

Доброю щорічною традицією, яку активно підтримує студентське середовище Факультету Обліку і аудиту є відвідання дитячих будинків до дня матері. Цей рік не став винятком. Студенти нашого факультету відвідали Дитячий будинок "Малютко", який знаходиться в Тернополі. Активну участь в організації візиту, до дітей сиріт, взяли, як і студенти так і викладачі кафедр. Спільними силами було зібрано кошти на необхідні речі, канцтовари та продукти для діток.

Вихованці дитячого будинку дуже привітні і були раді бачити відвідувачів у своєму домі, дітки активно гралися з новими іграшка та студентами: складали пазли, грали м’яча та надували повітряні кульки.

Дуже приємно, що саме студенти ініціюють такі заходи, це підкреслює їхню свідомість та показує не байдужість. Закликаємо всіх бажаючих не сторонитись і долучатись до активної допомоги дітям, тому що хто якщо не ми їм допоможе!