До уваги студентів!

/ Переглядів: 1479

ukraine_poland.jpg

Вперше, з наступного навчального року, Ви отримаєте унікальну можливість навчатися за програмою ДВОХ ДИПЛОМІВ!

З ініціативи завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, д.е.н, проф. Лучка М.Р. в межах Угоди про наукове та навчально-методичне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вищою Школою Інформатики та економіки Товариства «Знання» м. Ольштин (Республіка Польща) студенти ТНЕУ спеціалізацій «Облік і контроль в державному секторі економіки» та «Облік і контроль в підприємствах сфери послуг» мають можливість навчатися за програмою двох дипломів.

Учасниками програми можуть стати студенти освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», які навчалися у ТНЕУ протягом трьох років за напрямом «Облік і аудит».

На останньому курсі студенти навчатимуться протягом року у Вищій Школі Інформатики та економіки за узгодженими між двома університетами навчальними планами.

Учасники проходять навчання на основі індивідуальної форми, використовуючи методи та способи дистанційного навчання. Навчання проводитиметься методом «blended learning» - мінімум два заїзди на 5-6 днів та e-learning (до 60% годин). Мовою навчання у вищих навчальних закладах буде національна мова кожної з країн.

Дипломна робота готується в ТНЕУ під керівництвом наукового керівника з ТНЕУ та виконується однією з мов: польською, українською, англійською. Захист дипломної роботи відбувається також в ТНЕУ.

Після завершення навчання студенти отримують два дипломи бакалавра: базового (ТНЕУ) і партнерського (Вищої Школи Інформатики та економіки Товариства «Знання» м. Ольштин) навчального закладу та можуть продовжити навчання в магістратурі.

Наявність двох дипломів відкриває перед Вами широкі перспективи, оскільки дає можливість отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру як на вітчизняному так і на європейському ринках праці.

Ласкаво просимо на навчання за Програмою!

Детальну інформацію можна отримати за адресою:

Тернопільський національний економічний університет
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг
м. Тернопіль, вул. Львівська, 11

Адреса Вищої Школи Інформатики та економіки Товариства «Знання»

Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej
10-283 Olsztyn, ul. Jagiellonska, 59
http://www.wsiie.olsztyn.pl

wsiie.png