Екскурсія до музею Соломії Крушельницької

Екскурсія до музею Соломії Крушельницької

Днями студенти факультету обліку і аудиту, факультету комп’ютерних інформаційних технологій та юридичного факультету побували у музеї-садибі Соломії Крушельницької, що в c. Біла, Тернопільського району.

Музей видатної оперної співачки розміщений в житловому будинку маєтку Крушельницьких – єдиному, що уцілів після Першої та Другої світових воєн.

Він займає лише половину будівлі, в іншій знаходиться Білецька загальноосвітня школа.

Екскурсію провела директор Надія Яківна Зюбровська. Вона розповіла про генеалогічне дерево родини Крушельницьких, про дружбу Соломії з Іваном Франком, Лесею Українкою та іншими видатними українцями. Як і годиться, відвідувачі по черзі заглядали в дзеркало Соломії і загадували бажання.

Наприкінці екскурсії студенти почули пісню у виконанні видатної Соломії Крушельницької.

Фотозвіт: