Флешмоб з безпеки дорожнього руху

received_1413055572090852.jpeg

27 березня 2017 року Тернопіль прийняв естафету флешмобів з безпеки дорожнього руху, яка розпочалася в Україні 20 березня і має на меті привернути увагу до цієї теми усього суспільства. Естафету Головному управлінню Національної поліції в Тернопільській області передало Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Естафету передали Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області.

Організований флешмоб силами студентів Тернопільського національного економічного університету, а саме факультету обліку і аудиту (декан – к.е.н., доцент Панасюк Валентина Миколаївна) та коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ (директор – к.е.н., доцент Шашкевич Олександр Любомирович).

У флешмобі також взяли участь учні Великоглибочецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Тернопільської районної ради (керівник гуртка юних інспекторів дорожнього руху – Носко Ольга Михайлівна).

Постановкою флешмобу займалася студентка факультету обліку і аудиту ТНЕУ – Вікторія Іванчук.

Такі заходи привертають увагу громадян до необхідності дотримання правил дорожнього руху з метою профілактики нещасних випадків на дорозі.

Студенти факультету обліку і аудиту та коледжу отримали подяки від начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола.