Інтелектуальна битва зацікавлює студентів і викладачів факультету обліку і аудиту

dsc_0030.jpg

Погодьтеся, немає нічого кращого ніж навчатись і відпочиваючи. Саме для цього на факультеті Облік і аудит була проведена інтелектуальна битва «Брейн-ринг», яка дала непоганий результат, а саме – порція нової та цікавої інформації для студентів, їхні задоволені очі та гарний настрій.. Свої інтелектуальні здібності на брейн-ринзі демонстрували чотири економічні«титани» – збірні команди: «Знавці закону» - кафедра облік у бюджетній сфері та сфері послуг, «Ревізори» - кафедра ревізії та контролю, «Актив» - кафедра у виробничій сфері та команда коледжу «Главбух».

Представлення команд супроводжувались презентацією кожного з учасників. Варто відмітити, що на нашому заході, окрім студентів, були присутні також і гості – викладачі та студенти, які прийшли підтримати свою кафедру. Склад суддівської колегії був дещо нестандартним, адже окрім викладацького колективу до нього було залучено студентів. Протягом усього свята гостей та учасників розважали талановиті співаки. Усі учасники і глядачі були задоволені і чудові вражені. А підсумком дійства було нагородження команд: отож, І місце здобула команда «Актив», ІІ – «Ревізори», ІІІ- команда коледжу «Главбух», IV – «Знавці закону»

Приємним для учасників було отримання подарунків та перехідного кубка для переможця.

Окрему подяку від студентів отримав декан факультету Олександр Любомирович Шашкевич, який був учасником битви ,за сприяння розвитку студентів і формування особистості.