Ялинки людям та природі!

/ Переглядів: 465

Зелені насадження були і є невід’ємними сегментами екосистеми будь-якої цивілізованої країни та відіграють важливу роль у підтриманні екологічного балансу, виконуючи особливі природозахисні та санітарні функції.

Студенти та викладачі факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету на чолі із своїм деканом, доцентом Валентиною Миколаївною Панасюк активно підтримали ініціативу ректора ТНЕУ, професора Андрія Ігоровича Крисоватого «Еко-університет».

Для покращення естетичного вигляду території біля корпусу № 2 економічного університету було висаджено голубі ялинки, які є однією з найбільш поширених видів у садово-парковій культурі України. Ця рослина високо цінується ландшафтними дизайнерами і, насамперед, за вічнозелену красу, пірамідальну форму крони, світло-блакитне забарвлення хвої, приємний запах.

Такі рослини не один десяток років будуть тішити студентів, викладачів, працівників та гостей університету неповторною красою, засвідчуючи, що цей вищий навчальний заклад навчає студентів не лише економічних наук, а від усієї душі любити рідну землю, її працьовитих людей і чарівну природу.

Тож ростіть вічнозелені ялинки на радість людям та природі!