Кафедрі аудиту ТНЕУ виповнилося 25!

/ Переглядів: 663

30710370_351782961995923_9063140817224335360_o.jpgЗ цією подією співробітників та ветеранів кафедри привітав ректор ТНЕУ проф.Андрій Ігорович Крисоватий. В привітанні він відзначив, що пишається досягненнями і перемогами колег, які своєю невтомною працею виховують нове покоління інтелектуальної еліти країни й формують позитивний імідж ТНЕУ, побажав натхнення, творчого пошуку і процвітання!

У своїй вступній промові в.о.завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу Оксана Василівна Адамик відзначила, що двадцятип’ятиріччя для кафедри – результат солідний. Випущені сотні фахівців, які працюють на провідних підприємствах міста і країни, опублікована велика кількість наукових статей, десятки підручників і монографій. А також згадала у своїй доповіді всіх завідувачів кафедр, а це перший завідувач кафедри д.е.н., професор Зіновій Володимирович Гуцайлюк, к.е.н.,професор Ярослав Васильович Мех та продемострувала відеопрезентацію з фотографіями цих часів.

Багато теплих слів на свою адресу почули ювіляри від декана факультету обліку і аудиту Валентини Миколаївни Панасюк, яка побажала впевненого поступу вперед, нових перемог та звершень!

До привітань також долучилась в.о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері к.е.н., доцент Починок Наталія Володимирівна

Особливі слова вітань прозвучали від очільників кафедри різних років: доц.Щирби М.Т., проф.Пушкара М.С. та проф.Дерія В.А.

Колектив кафедри пригадав найяскравіші моменти і події в історії кафедри: наукові конференції, круглі столи, літні екскурсії та спільні пікніки.

Подяки від ректора ТНЕУ за багаторічну, самовіддану та плідну працю, вагомі досягнення на науково-педагогічній ниві, високу професійну майстерність, особистий внесок у виховання молодого покоління висококваліфікованих спеціалістів, збереження сласних традицій Тернопільського національного економічного університету отримали: к.е.н., доцент Щирба М.Т., д.е.н., професор Пушкар М.С., д.е.н., професор Дерій В.А., к.е.н., доцент Адамик О.В., к.е.н., доцент Будник Л.А., к.е.н., доцент Саченко С.І., к.е.н., доцент Серединська В.М., к.е.н., доцент Романів С.Р., к.е.н., доцент Голяш І.Д., к.е.н., доцент Хаблюк О.А., ст.лаборант Соловій О.П.

Після виголошення вітальних промов був проведений розширений науково-методичний семінар присвячений 25-річчю кафедри на тему: «Аудит: наука, практика, прогрес», на якому були розглянуті проблеми розвитку аудиту в Україні та імплементація європейського законодавства у вітчизняну практику аудиторської діяльності.

З доповідями виступили:

1. Д.е.н., професор Пушкар Михайло Семенович

Тема доповіді: Сучасний стан розвитку аудиту в Україні

2. Д.е.н., професор Дерій Василь Антонович

Тема доповіді: Український аудит (1993-2018 рр.): актуальні проблеми, напрямки розвитку, історичні штрихи.

3. К.е.н., доцент Щирба Маріян Теодорович

Тема доповіді: Проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні

4. К.е.н., доцент Михайлишин Надія Петрівна

Тема доповіді: Соціальний аудит

5. к.е.н., доцент Будник Людмила Андріївна

Тема доповіді: Аудит стратегії розвитку підприємства

6. к.е.н., доцент Черешнюк Оксана Михайлівна

Тема доповіді: Аудит системи економічної безпеки підприємства

7. к.е.н., доцент Хаблюк Оксана Андріївна

Тема доповіді: Аудит ефективності в системі державного фінансового контролю, його суть та необхідність впровадження в Україні

8. к.е.н., доцент Голяш Ірина Дмитрівна

Тема доповіді: Тенденції розвитку аудиту

9. к.е.н., доцент Романів Світлана Романівна

Тема доповіді: Теоретичні засади функціонування комп’ютерного аудиту в Україні.

10. к.е.н., доцент Саченко Світлана Іванівна

Тема доповіді: Особливості використання МСА в Україні

11. к.е.н., викладач Шестерняк Марія Михайлівна

Тема доповіді: Вітчизняні реалії процесу євроінтеграції аудиторської діяльності та перспектива розвитку аудиторських послуг