Конференція «Професійна відповідальність аудитора» у межах заходів «Реформа аудиту: результати, виклики та напрямки розвитку»

/ Переглядів: 951

23215855_1912588815657611_1685898658316599772_o.jpg3 листопада фахівці у галузі аудиту із різних областей України та із-за кордону прибули на Львівщину аби взяти участь у конференції «Професійна відповідальність аудитора», яку проводила Аудиторська палата України Аудиторська палата України за підтримки EU-FINSTAR, проекту технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом, за участі Міністерства фінансів України Міністерство фінансів України та проекту STAREP Світового банку.

У роботі заходу також взяла участь в.о. зав.кафедри аудиту, ревізії та аналізу Факультет обліку і аудиту ТНЕУ к.е.н., доцент Адамик Оксана Василівна Оксана Адамик та к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Щирба Маркіян Теодорович.

Мета проведення конференції полягала у обговоренні і роз’ясненні основних цілей, змісту реформи аудиторської діяльності та етапів її впровадження на основі світового та європейського досвіду. Учасникам інформації надали інформацію про поточний стан законодавчих реформ у сфері аудиту та основні зміни, запропоновані у проекті закону, що знаходиться на розгляді у Верховній Раді. Учасники конференції були ознайомлені з підготовчими заходами, що здійснюються Аудиторською палатою України, Урядом та його установами напередодні основних змін, що наближають Україну до ЄС асоціації та провідної міжнародної практики.