Конкурс для студентів від газети «Все про бухгалтерський облік» - «Селфі з улюбленим викладачем»

vobu_konkurs.jpg

Лідер серед професійних бухгалтерських видань Всеукраїнська газета «Все про бухгалтерський облік» запрошує студентів взяти участь у конкурсі «Селфі з улюбленим викладачем»

УМОВИ

І. Вимоги до учасників, реєстрація:

1. Учасниками Конкурсу «Селфі з улюбленим викладачем» можуть бути громадяни України, які станом на момент реєстрації є студентами вишів І – ІV рівня акредитації незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування усіх форм навчання.

2. Для участі в Конкурсі необхідно зареєструватися на офіційному сайті Редакції газети «Все про бухгалтерський облік» (далі - Редакція) vobu.com.ua та розмістити власне фото (об'ємом не більше 1,5 Мб) з улюбленим викладачем та з газетою «Все про бухгалтерський облік».

3. До участі у Конкурсі приймаються фото, на яких зображений один студент(ка) з викладачем, фото із зображенням групи студентів з викладачем до участі у Конкурсі не приймаються.

4. При реєстрації на сайті Учасник зобов’язується надавати достовірну контактну та особисту інформацію. У разі порушення даної вимоги модератор Конкурсу має право без попередження видалити сторінку Учасника.

5. До участі у розіграшу допускаються учасники, які повністю завершили реєстрацію відповідно до п.2 першого розділу даних Умов та пройшли процес авторизації. Під процесом авторизації розуміється виконання умов відповідно до інструкції листа, який прийде на електронну адресу учасника, що була вказана при реєстрації.

5. Реєстрація на сайті Редакції та виконання умов Конкурсу є підтвердженням того, що учасник ознайомлений із цими Умовами та дає згоду Редакції використовувати надану персональну інформацію в рамках цього Конкурсу відповідно до чинного законодавства України, зокрема Закону «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI.

ІІ. Терміни проведення Конкурсу «Селфі з улюбленим викладачем»:

1. Акція проводиться з 01 березня 2015 року по 15 травня 2015 року включно.

2. З 00:00 годин 01 березня 2015 року всі охочі можуть зареєструватися на сайті та виконати умови участі в Конкурсі.

3. 30 квітня 2015 року о 23:59 за київським часом припиняється можливість реєстрації та виконання умов участі в Конкурсі.

4. Результати Конкурсу та список переможців буде розміщено на сайті Редакції 15 травня 2015 року.

III. Підбиття підсумків та визначення переможця:

1. Визначення переможця Конкурсу відбуватиметься за допомогою онлайн – голосування на сайті Редакції в Розділі «На допомогу студентам, учням». У голосуванні може взяти участь будь-який відвідувач сайту.

2. Переможцями Конкурсу стануть три Учасника, чиї фото наберуть найбільшу кількість голосів на сайті Редакції. Переможці отримають право на одержання наступних Подарунків

1 місце – електронна книга;

2 місце – навушники;

3 місце – безпровідна оптична мишка.

3. Викладач, фото з яким Учасники для участі у Конкурсі розмістили найбільше, в якості заохочувального Подарунку отримає USB - накопичувач 8GB.

4. Три вищих навчальних заклади, студенти яких приймали найактивнішу участь у Конкурсі та розмістили найбільшу кількість фотографій отримають можливість надрукувати статтю про свій заклад в газеті «Все про бухгалтерський облік».

5. Більш детальну інформацію щодо умов проведення Конкурсу можна знайти у Положенні про конкурс, розміщеному на сайті Редакції або отримати за телефоном (044) 454-12-72.