Круглий стіл «Аудит як незалежна форма контролю за діяльністю суб’єктів господарювання»

2 грудня 2016 року кафедрою аудиту, ревізії та аналізу було проведено засідання круглого столу на тему: «Аудит як незалежна форма контролю за діяльністю суб’єктів господарювання».

Організаторами круглого столу були к.е.н., доцент Михайлишин Н.П., к.е.н., доцент Саченко С.І. та к.е.н., доцент Хаблюк О.А. У роботі круглого столу взяли участь студенти 4 курсу факультету обліку та аудиту і професорсько-викладацький колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу.

Доповіді студентів були присвячені проблемам контролю і аудиту. Із цікавими і змістовними доповідями, підкріпленими презентаціями, виступили:

Пушкар М. (гр. ОКР-41) «Проблеми контролю в постіндустріальному суспільстві»

Дзецько А. (гр.ОКР-41) «Організаційні форми економічного контролю»

Дендор Ю. (ОП-42) «Історія розвитку аудиту»

Вівчарик М. (ОП-42) «Аналіз стану аудиторської діяльності в Україні»

Раб Ю. (ОКР-41) «Проблеми розвитку аудиту в Україні»

Семенова О. (ОКР-41) «Вищі державні контролюючі органи у зарубіжних країнах»

Кобернюк О. (ОП-41) «Супутні аудиторські послуги»

Казьмирович Т. (ОБС-41) «Внутрішній аудит у системі фінансового контролю»

Ткачук В. (ОП-41) «Ризики аудиторської діяльності»

Лукинів З. (ОБС-41) «Принципи професійної етики аудитора»

Сямро Л. (ОБС-41) «Світовий досвід організації аудиторської діяльності»

Багато доповідей викликали дискусії серед присутніх. Зокрема, учасники круглого столу жваво обговорювали проблеми розвитку контролю і аудиту в Україні та шляхи їх вирішення.