Круглий стіл на тему «Господарська діяльність підприємств з іноземними інвестиціями: облікові аспекти»

31 березня 2016 року в рамках Центру практичної бухгалтерії факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету відбувся круглий стіл на тему: «Господарська діяльність підприємств з іноземними інвестиціями: облікові аспекти».

На засіданні круглого столу лектором – директором та по сумісництву головним бухгалтером ТОВ «АЛЬТОПОРК» Давиденко О.Є. висвітлювалися основні аспекти та проблеми провадження в сучасних умовах зовнішньоекономічних операцій з облікової точки зору. Особлива увага приділялася питанню створення підприємства з участю іноземних партнерів, порядку здійснення інвестування нерезидентами (основні умови та «підводні камені»), процедурі формування статутного капіталу з іноземними інвестиціями та порядку його поповнення (особливості інвестування у натуральній формі, зокрема нерухомим майном та обладнанням, поповнення статутного капіталу іноземною валютою), оформленню договірних відносин з іноземними партнерами та документуванню міжнародних операцій (особливості оформлення зовнішньоекономічних договорів, платіжних документів, митних декларацій та ін.).

Тематика круглого столу зацікавила не лише студентів факультету обліку і аудиту, а й інституту міжнародних економічних відносин, що проявилося конструктивною дискусією не тільки щодо облікових аспектів, а й загальноекономічних.

Модератор Центру Назарова І.Я.