Круглий стіл «Перспективи розвитку аудиту в процесі трансформації економічних систем»

dsc_1052.jpg

11 листопада 2014 року у приміщенні бібліотеки ТНЕУ відбувся круглий стілна тему «Перспективи розвитку аудиту в процесі трансформації економічних систем». У науковому заході взяли участь викладачі та студенти-члени студентського наукового товариства кафедри аудиту, ревізії та аналізу.

Відкрила роботу круглого столу організатор заходу –к.е.н., викладач Голінач Л.І., визначивши його актуальність та структуру проведення. Із вітальним словом виступили науковці, які здійснили внесок у розвиток аудиту як науки та практичної діяльності, –д.е.н., доц. Дерій В.А.,д.е.н., проф. Пушкар М.С., к.е.н., проф. Мех Я.В.Для активізації уваги та збагачення знань студентам к.е.н., старшим викладачемЩирбою І.М. було запропоновано наративз питань практики проведення аудиту в Польщі (за результатами її стажування у цій країні).

Продовжили науковий диспут про особливості аудиту в Україні та за кордоном студенти-учасники круглого столу. Було заслухано 11 виступів, які супроводжувалися жвавою дискусією. Доповіді, що відображали найрізноманітніші проблеми і перспективи розвитку аудиту, свідчили про амбітні бажання студентів осягнути сутність даної науки, внести власні пропозиції для утвердження його як практичної діяльності у вітчизняній економічній системі.

За результатами діяльності круглого столук.е.н., викладачем Шестерняк М.М. було підбито підсумки. Студентам, за їх активну участь у науковій сфері,д.е.н., проф. Пушкар М.С. вручив нагороди.

Фотозвіт: