Круглий стіл «Проблеми обліку інвестиційної та інноваційної діяльності»

Круглий стіл

Тринадцятого березня 2015 року з ініціативи Студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері відбувся круглий стіл «Проблеми обліку інвестиційної та інноваційної діяльності». У заході взяли участь декан факультету обліку і аудиту, к.е.н, доцент Олександр Любомирович Шашкевич, заступник декана з наукової роботи факультету обліку і аудиту, к.е.н. Наталія Володимирівна Починок, викладач кафедри обліку у виробничій сфері к.е.н. Марія Василівна Дерій, куратор Студентського наукового центру Судин Юлія Анатоліївна та студенти факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

Заступник декана з наукової роботи Наталія Володимирівна Починок відкрила засідання. Вона подякувала організаторам і зазначила, що студенти – майбутнє нації. Також додала, що дуже приємно спостерігати за тим, як щороку збільшується коло молодих науковців й побажала успіхів доповідачам, закликавши слухачів до жвавих дискусій.

Упродовж роботи круглого столу виступили:

– Петрущак Софія (група ОП-21), тема доповіді «Інвестиційна діяльність як об`єкт бухгалтерського обліку» (науковий керівник: д.е.н., професор Крупка Я.Д.);

– Чоп Руслан (група ОП-21), тема доповіді «Методи оцінки інвестицій в системі обліку і звітності» (науковий керівник: д.е.н., професор Крупка Я.Д.);

– Окренець Володимир (група ОП-21), тема доповіді «Проблеми обліку фінансових інвестицій» (науковий керівник: к.е.н., викладач Муравський В.В.);

– Радик Сніжана (студентка аграрного факультету групи ОАПВ-41), тема доповіді «Сучасні проблеми обліку капітальних інвестицій будівельної галузі».

Підсумував роботу учасників круглого столу декан факультету Олександр Любомирович Шашкевич, підкресливши, що студенти прагнуть до нових знань і саме вони згодом формуватимуть фінансово-економічний курс держави. «Мислення молодого науковця повинно бути креативним, далекоглядним та всебічно розвиненим, так як обрана майбутня професія дає можливість вивчати й вирішувати проблеми не лише з точки зору бухгалтера, але й з погляду фінансиста й економіста».

Фотозвіт: