Квест-гра школярів на факультеті обліку і аудиту

45639771_1108560009307911_6956520935482458112_o.jpg7 листопада 2018 року учні випускних класів загальноосвітньої середньої школи №4 м. Тернополя взяли участь у квест-грі «Відкрий світ економіки».

Захід відбувся за підтримки директора загальноосвітньої середньої школи № 4 Левенець Наталії Іванівни, декана факультету обліку та аудиту Панасюк Валентини Миколаївни , зав.кафедри іноземних мов Крайняк Людмили Констянтинівни та зав.кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу Адамик Оксани Василівни.

У підготовці гри також взяли участь доценти кафедри іноземних мов Кошіль Наталія Євгенівна та Гирила Ольга Степанівна.

З привітальним словом до гостей звернулась декан факультету обліку і аудиту Панасюк Валентина Миколаївна. Вона розказала учням про сучасні тенденції у розвитку економіки, потреби ринку праці і особливості при виборі майбутньої професії.

В.о. завідувача кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу Адамик Оксана Василівна розказала учасникам квесту про правила гри, її маршрут і завдання.

Інтелектуальна гра вимагала командного духу, згуртованості, а тому викликала жвавий інтерес серед учасників. Учням допомагали студенти факультету, які спонукали гостей до мозкового штурму. У процесі гри учні здійснили екскурсію факультетом обліку і аудиту, ознайомилися з умовами навчання, творчого розвитку студентів, а також ознайомились з особливостями вступної кампанії 2019.