Майстер-клас д.е.н., професора Лучка Михайла Романовича

29136889_1384012031745485_4975672058538098688_o.jpg 12 березня 2108 року у відкритій тренінг-студії факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету для студентів, викладачів та практиків відбувся майстер-клас доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфери послуг Тернопільського національного економічного університету, сертифікованого аудитора, директора аудиторської фірми «Тер Аудит» на тему: «ПОЛІТИКА УПРАВЛІННЯ ГРОШОВИМИ ПОТОКАМИ».

Цікаве та змістовне практико-орієнтоване навчання з використання сучасних методик безпосереднього спілкування та «коучінгу» було цікавим, відбувалось жваво та досягло результату. Під час нього розглянуто питання оцінки руху грошових коштів за допомогою розрахунку ліквідного грошового потоку (liquidity cash flow, LCF), планування грошових потоків, балансування і синхронізація грошових потоків, практики прискорення платіжного обороту, заходи щодо уповільнення платіжного обороту та перспективи розрахунку оптимального залишку грошових коштів підприємств та організацій. На базі практичного матеріалу та мови «цифр» розкрито можливості розрахунку оптимального залишку грошових коштів за допомогою математичних моделей Баумоля-Тобіна, Міллера-Орра, Стоуна.