anons.jpg

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики» Колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку теорії і практики обліку, контролю, економічного аналізу і статистики», яка відбудеться в місті Тернополі 5 грудня 2014 року.

До участі в конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, а також студенти.

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі: дистанційна.

Останній строк подання матеріалів: до 5 грудня 2014 року (включно).

Планується робота за такими тематичними напрямками:
– Сучасні концепції та пріоритетні напрямки розвитку теорії обліку, контролю та економічного аналізу.
– Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, контролю та аналізу діяльності суб’єктів господарювання в сучасних умовах.
– Проблеми статистичних досліджень соціально-економічних процесів.

Для участі в роботі конференції необхідно до 5 грудня 2014 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь, тези доповідей і копію квитанції про оплату організаційного внеску.

Друкований збірник тез конференції буде надісланий усім учасникам на поштову адресу, зазначену в заявці, протягом двох тижнів після її проведення.

Тези, квитанцію, відомості про автора потрібно надіслати до 5 грудня 2014 року (включно) в електронному вигляді на адресу: mail.econa@gmail.com.

Додаток:

Інформаційний лист 24