Міжнародне визнання якості навчальних програм за спеціальністю «Облік і оподаткування»

/ Переглядів: 538

СІМА акредитувала програми бакалаврського та магістерського рівня підготовки за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Навчальні програми підготовки спеціалістів з обліку та оподаткування рівня бакалавра та магістра Тернопільського національного економічного університету були переглянуті на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) та акредитовані.

Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує позицію ВНЗ – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі.

Випускники вказаної спеціальності звільнятимуться від здачі 3 іспитів першого рівня і зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня (бакалавра або магістра). Це означає, що вони повинні будуть скласти 6 іспитів та 3 кейс стаді, щоб виконати екзаменаційний компонент кваліфікації CIMA.

Михайло Романович Лучко, д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ зазначив : «Отримання акредитації СІМА

значно посилить взаємовигідне співробітництво нашого Університету з міжнародною організацією – Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів в напрямку підвищення стандартів навчання та подальшої кваліфікації випускників бакалаврату та магістратури. Також це сприятиме вдосконаленню професійного розвитку нашого персоналу».

Михайло Лучко: «Підтвердження акредитації СІМА – це свідчення інвестицій Університету у підготовку викладачів. Наші люди – визначальні для успіху освітніх іновацій, СІМА надаватиме безкоштовні ресурси для підвищення квалфікації викладацького складу, допомагатиме їм зрозуміти зв’язки між бізнесом і технічними навичками, і також робить нас більш привабливим роботодавцем для освітян».

Якуб Бейнарович, Директор Східно-Європейського Департаменту СІМА: «Я з приємністю відзначаю той факт, що ряд провідних Університетів України та зокрема Тернопільський національний економічний університет, усвідомлюють цінність та важливість управлінського обліку, що реалізувалось у отриманні акредитації СІМА. Така взаємодія між ВНЗ та професійною організацією надасть студентам доступ до інструментарію для здобуття знань та компетенцій уже під час навчання. Ми продовжуємо тісно співпрацювати з Університетами, роботодавцями, іншими інституціями задля подолонання проблем ринку праці та підготовки компетентних і впевнених лідерів сучасної України. Це визначний крок для фінансової професії України, для бізнес спільноти та економіки в цілому».

Наталія Вовчук, представник СІМА в Україні, зазначила: «В рамках цієї акредитації аналізується якість наповнення програм, налагодження процесу та дотримання найкращих світових стандартів навчання фінансових фахівців. Студенти все більше розглядають можливості комплексного навчання та професійного розвитку як важливий фактор у процесі вибору навчального закладу. ВНЗ України доводиться конкурувати якістю навчання, спираючись на незалежну оцінку міжнародних експертів освіти – таких як Інституту СІМА, що довів свою репутацію лідера серед фінансових кваліфікацій. Члени СІМА затребувані більш, ніж 180 міжнародними та вітчизняними бізнесами в Ураїні.»

Статус «Акредитованих програм» від СІМА дає Тернопільському національному економічному університету глобальне визнання якості навчання та підтримки розвитку фінансового персоналу.

Контактна інформація:

Наталія Вовчук

Представник СІМА в Україні

Nataliia.vovchuk@cimaglobal.com

Михайло Лучко

Представник від ТНЕУ

m.luchko@tneu.edu.ua