Міжнародний день студента на ФОА

З нагоди Міжнародного дня студента у Тернопільському національному економічному університеті організовано цикл заходів: розважальних, пізнавальних, інтелектуальних. Одним із них стало свято на факультеті обліку і аудиту, яке відбулося в актовій залі університету.

Завжди енергійних, інтелектуальних, креативних, сміливих, впевнених у собі студентів ФОА привітав ректор університету, професор Андрій Ігорович Крисоватий та декан факультету Валентина Миколаївна Панасюк.

На святі було чимало сюрпризів, один із них – студентам-першокурсникам вручили незвичайні посвідчення – Посвідчення «зеленого студента», які будуть дійсними до першої сесії. Адже після її успішної здачі вони стануть справжніми студентами.

Ведучі свята згадали зі сцени історію виникнення дня студента. Ще одним сюрпризом свята стали солодкі смаколики для молоді від кураторів груп. А ще – цікаві номінації для кращих студентів факультету: «Принцеса наук» - Надія Кізюк, «Золотий голос» - Іванна Чорна, «Безмежний простір» - Тетяна Пірга, «Міс Чарівність» - Вероніка Рогожкіна, «Натхненна Кліо» - Діана Мачулянська, «Містер Зразковість» - Павло Лукасевич , «Головна муза», «Хостел-леді» - Тетяна Казьмирович, «Хакер століття» - Владислав Цахнев, «Народний голос» - Юлія Раб, «Талант року» - Ірина Кошмак, «Велике серце» - Олена Семенова, «Закордонна зірка» - Шишко Ольга, та інші. Мега-сюрпризом святкового дійства став гімн ФОА на вірші Алли Бінцаровської у виконанні Ірини Новомлинської.