Нагородження кращих студентів факультету обліку і аудиту

20 травня 2016 р. у читальному залі наукової бібліотеки ТНЕУ відбулося нагородження кращих студентів факультету обліку і аудиту, які брали активну участь у підготовці та проведенні IV Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні» (11 травня 2016 року), святкових заходів приурочених до 45-річчя із часу створення факультету обліку і аудиту (12 травня 2016 року), Всеукраїнської студентської олімпіади з обліку та аудиту (12-13 травня 2016 року).

В урочистій зустрічі взяли участь декан факультету обліку і аудиту ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Валентина Миколаївна Панасюк, завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу, доктор економічних наук, професор Василь Антонович Дерій, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко, голова профбюро факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент Світлана Іванівна Саченко, регіональний представник Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» у Івано-Франківській області Тамара Борисівна Горбунова, керівник Тернопільського представництва громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Ганна Василівна Чабан.

Грамоти, подяки, сертифікати, цінні подарунки від факультету обліку і аудиту ТНЕУ, Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік», тижневика «Баланс», міжнародної консалтингової фірми «KPMG» отримали такі студенти факультету обліку і аудиту ТНЕУ:

1. Чоп Руслан – ОП-32.

2. Семенова Олена – ОКР-31.

3. Худик Дмитро – ОКР-31.

4. Музичук Костянтин – ОПД-21.

5. Савіцький Вадим – ОПД-21.

6. Наконечний Володимир – ОДС-11.

7. Мачулянська Діана - ОКР-11.

8. Тусик Христина – ОДС-11.

9. Рогожкіна Вероніка – ОКР-41.

10. Цахнев Владислав – ОКР-41.

11. Кошмак Ірина – ОП-32.

12. Халімон Тарас – ОКР-31.

13. Павлюк Тарас – ОП-31.

14. Окренець Володимир – ОП-31.

15. Цар Віталій – ОБС-31.

16. Дідич Іван – ІТОДСм -11.

17. Деревінський Віталій – ОКР-31.

18. Казьмирович Тетяна – ОБС-31.

19. Левицька Марія – ОБС-31.

20. Гарасюк Оксана – ОП-32.

21. Сямро Лариса – ОБС-31.

22. Хом’як Діана – ОБС – 31.

23. Петрончак Анна – ОКР-31.

24. Кицун Катерина – ОПД-21

25. Войтюк Андрій – ОБС-31.

Таким чином, можемо підсумувати – якщо студент вболіває та дбає про позитивний імідж свого факультету, тоді й факультет повинен стимулювати і підтримувати свого кращого студента. Цього правила постійно дотримуються на факультеті обліку і аудиту, що дає відмінний результат у стосунках «студент – факультет – студент».