Наукова конференція студентів коледжів ТНЕУ «Науковий пошук студентської молоді в умовах сучасних освітніх інновацій»

img_0899_a.jpg

Професорсько-викладацький склад факультету обліку і аудиту взяв участь у науковій конференції студентів коледжів ТНЕУ «Науковий пошук студентської молоді в умовах сучасних освітніх інновацій», яка була проведена 21 травня 2014 року Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету.

У пленарному засіданні та зокрема, у Секції № 3 «Облік і аудит в Україні: сучасний стан та європейські перспективи» взяли участь декан ФОА к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та контролінгу О. Л. Шашкевич, проректор з наукової роботи ТНЕУ, д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку у виробничій сфері З.-М. Задорожний, заступник декана ФОА к.е.н., доцент кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері Т. Г. Бурденюк, д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту ревізії та контролінгу М. С. Пушкар, д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері М. Р. Лучко, к.е.н., професор кафедри аудиту ревізії та контролінгу Я. В. Мех, к.е.н., доцент кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері В. М. Рожелюк (керівник секції), відповідальна за координацію співпраці факультету обліку і аудиту з навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій к.е.н., викладач кафедри аудиту, ревізії та контролінгу М. М. Шестерняк, к.е.н., доцент кафедри обліку у виробничій сфері І. Є. Давидович, к.е.н., доцент кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері І. Д. Бенько, к.е.н., доцент кафедри аудиту ревізії та контролінгу В. З. Семанюк, к.е.н., ст. викладач кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Н. І. Федоронько, ст. викладач кафедри обліку у виробничій сфері В. В. Муравський, ст. викладач кафедри обліку у виробничій сфері О. А. Шевчук, аспірант кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Л. І. Швець.

Студенти коледжу, які представили доповіді на секції були нагороджені Подяками та отримали подарунки від дирекції факультету обліку і аудиту: наукові збірники та кружки з логотипом ФОА. Окрім цього, студенти, які показали найкращі роботи – отримали кафедральні монографії за редакцією д.е.н., професора М.С. Пушкаря – з рук науковця.

Також до участі у науковій конференції студентів коледжів ТНЕУ було залучено трьох студентів факультету обліку і аудиту. Зокрема, свої доповіді представили:
1) Джугла Наталя (ОБСм-51) «Аудит ефективності витрачання бюджетних коштів» (науковий керівник – професор М. Р. Лучко) – на пленарному засіданні;
2) Бортник Оксана (ОА с-51) «Доцільність та необхідність проведення екологічного аудиту» (науковий керівник – професор М. С. Пушкар) – на секційному засіданні;
3) Садлій Марина (ОП- 31) «Специфіка і напрямки розвитку адміністративних витрат» (науковий керівник – ст. викладач В. В. Муравський) – на секційному засіданні.

Фотозвіт: